string(4) "page"

אודות

עורך דין מיגל עבאדי

עורך דין נוטריוןעורך הדין מיגל דניאל עבאדי נולד בסן איסידרו (צפון בואנוס איירס). בשנת 1959 למד מבתי הספר היהודים הראשונים בבואנוס איירס – “בית ספר בני ישראל”. תיכון למד בבית ספר ממלכתי בסן איסידרו, ובמקביל למד בתיכון השייך לסמינר הרבני של בואנוס איירס. את לימודי המשפטים סיים בפקולטה למשפטים בואנוס איירס (אוניברסיטה לאומית). בשנת 1985 קיבל תואר שני למשפטים.

עו”ד מיגל עבאדי שימש כדירקטור בחברות פרטיות שונות (“בוטונרה אבז’נדה”, “מרסריה לה אסטרליה”).

עו”ד מיגל עבאדי סיפק יעוץ משפטי בפרלמנט המרכזי ובמועצות מקומיות ונושאים חוקתיים (ארגנטינה), חבר לשכת עורכי דין בארגנטינה ופעיל בלשכת עורכי הדין בסן איסידרו, ארגנטינה (וועדה דיני אזרחי וועדה ספורט).

פעיל בארגוני יהודים בבואנוס איירס, בא כוח ויועץ בארגונים של הקהילה היהודית (בית הכנסת אור מזרח, חב”ד לובווויץ, מועדון ספורט הכוח, מועדון ספרדי-ארגנטינו, מועדון אבראיקה מרטינס, בית הספר בני ישראל, בית הספר  שולם עליכם).

עד לעלייתו ארצה ניהל משרד עו”ד בבואנוס איירס. המשרד ייצג חברות, בנקים, אנשי עסקים ופוליטיקאים. המשרד פעיל עד היום. המתמחה בדיני מסחר, דיני עבודה והדין האזרחי.

בישראל עו”ד מיגל עבאדי פעיל בארגון “עולי אמריקה הלטינית” בתמיכה ועזרה לעולים חדשים.

משנת 2004 גם חבר לשכת עורכי הדין בישראל. עם קבלת ההסמכה לשמש כעו”ד בישראל והצטרפותו ללשכת עו”ד בישראל, החל לעבוד  כעו”ד  בארץ – הקים משרד פרטי של שירותי עורכי דין ונוטריון. פעילותו בארץ כיום כוללת ניהול נכסים בארץ ובחו”ל תוך שיתוף פעולה עם עורכי דין מקומיים. המשרד מלווה ומבצע עסקאות חוצות גבולות, תוך גישור על הפערים הנובעים מהחוקים בארצות השונות. פעילות המשרד, הקשרים והניסיון הרב  מסייעים  ללקוחות לפתוח דלתות בישראל ובחו”ל.

משרד נוטריון עו”ד מיגל עבאדי

פעילות המשרד הורחבה בשנת 1990 עם כניסת עו”ד לאונרדו עבדי (דיני עבודה ונזיקין), וכניסת  עו”ד קרינה מרמלשטיין (דני מסחר ויעוץ חברות) (1991). כמו כן החל משנת 1986 שימש מרצה באוניברסיטה לאומית בואונס איירס (הפקולטה למשפטים) בתחום הדין האזרחי דיני אזרחי ודיני חוקה.

פעילות המשרד הענפה וההערכה לה הוא זכה, לצד העבודה באוניברסיטה אפשרה יצירת מערך קשרים עשיר הכולל את הפרלמנט, רשויות מקומיות קטנות וגדולות, משרדי הממשלה, ומערכת המשפט. בין עבודות המשרד בישראל ניתן לציין ניהול חברות נדל”ן, ייעוץ ברכישת מגרשים, הקמת פרויקטים גדולים למגורים בדרום אמריקה ושירותי תרגום נוטריוני.

בין הנושאים בהם עסק המשרד: ניהול חברה שבבעלותה נכסים מניבים (יותר ממאה משרדים) בבואנוס איירס, יעוץ משפטי בחברות שונות אשר עוסקות בתחום הלוואות ומשכנתאות, ועורך הדין האחראי על הגביה.  עורך דין של בנקים (בנקו קאסה, בנקו מג’ו,), הסכם ממון, אפוסטיל.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי
עורך דין ונוטריון מומסך – מיגל עבאדי

לשירותי תרגום נוטריוני
למעבר לעמוד
נוטריון

w

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button