תצהיר נוטריוני

תצהיר נוטריונימהו תצהיר נוטריוני?

כמעט ואין אדם אשר לא שמע על המושג "תצהיר" ונדרש לחתום עליו לצורך כזה או אחר. תצהיר הוא מסמך בכתב אשר תוכנו מהווה חלופה לעדות הנמסרת בבית משפט. תצהיר נחתם על ידי שניים, האדם המצהיר ועל ידי אדם המוסמך לאמת את תוכנו של התצהיר כגון עורך דין או נוטריון אשר בחתימתו מאשר כי זיהה את החותם והזהיר אותו כי עליו להצהיר אמת שכן אם לא דינו כדין עדות שקר, על פי חוק העונשין, העונש על מסירת תצהיר שקר הוא 3 שנות מאסר.

 

אימות תצהיר בידי נוטריון

לעתים, רשויות מסוימות ומוסדות שונים דורשים תצהיר אשר חתום על ידי נוטריון ולא מסתפקים בחתימתו של כל עו"ד לאישור חתימה על תצהיר. הפעולה היא זהה, החותם מצהיר בפני הנוטריון שתוכנו של התצהיר הוא אמת והוא מוזהר על פי דין, אך תוקפו המשפטי של התצהיר הוא בעל ערך גבוה יותר, שכן נוטריון הוא סמכות "מעין שיפוטית" על פי חוק. לדוגמא, כאשר מעוניינים לרשום עמותה ברשם העמותות יש להחתים על התצהיר נוטריון בעל רישיון ישראלי.

 

מי מוסמך לכהן כנוטריון

יש מס' דרישות הקבועות בחוק הנוטריונים על מנת להתמנות כנוטריון מוסמך בישראל. כמובן שעל אדם המעוניין להתמנות כנוטריון להיות בעל רישיון בתוקף לעסוק בעריכת דין, להיות אזרח ישראלי או תושב קבע של המדינה ולהיות בעל ותק של 10 שנים במקצוע. הבקשה למינוי מוגשת לועדת הרישיונות של משרד המשפטים אשר מתכנסת מס' פעמים בלבד בכל שנה.

 

כיצד בוחרים נוטריון

חיפוש פשוט ברשת יעלה רשימה אינסופית של נוטריונים ולכן חשוב לוודא את וותק עבודתו של הנוטריון אשר יעיד על ניסיונו. עלות התשלום עבור כל פעולה של הנוטריון מוגדרת וקבועה בחוק. בנוסף, חשוב לדעת כי נוטריון מחויב לספק ללקוח העתק מכל מסמך שערך עבורו לשמור עותק מכל אישור שנתן למשך 7 שנים וכמובן לשמור על סודיות על כל מידע ששניתן על ידי לקוח אשר נזקק לשירותיו.

 

לצורך אישור חתימה על תצהיר על ידי נוטריון וותיק, עו"ד מיגל עבאדי.

עו"ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...