תרגום נוטריוני

מהו תרגום נוטריוני

תרגום נוטריוני זהו תרגום ואישור של מסמכים משפטיים רשמיים הנוגעים בפן האישי או העסקי של האדם.
בתרגום נוטריוני יש לשים לב לביטויים ולמושגים משפטיים ורק נוטריון מוסמך ובעל ניסיון יוכל לעמוד על ההבחנות הדקות ולמנוע טעויות.
תרגום נוטריוני, או במילים אחרות, אישור נוטריוני, מעניק את האסמכתא המשפטית הבכירה ביותר כפי שנקבע בחוק הנוטריוני משנת 1976.
יתרה מכך, אישור נוטריון מהווה הוכחה לכך שהתרגום נאמן למקור. תרגום נוטריוני יכול להיעשות רק על ידי נוטריון מוסמך בעל וותק של יותר מ-10 שנים.

לאילו שפות נעשה תרגום נוטריוני?

פעמים רבות נוטריון ייעזר לשם דיוק בתרגום בשפת האם בשירותיה של חברה המספקת שירותי תרגום איכותי ולאחר שיבדוק את התוכן המתור גם הוא ייתן בחתימתו תוקף משפטי למסמך. לעיתים יהיה צורך בתרגום נוטריוני לאנגלית, תרגום נוטריוני לצרפתית, נוטריון ספרדית, תרגום נוטריוני לגרמנית, נוטריון רומנית, תרגום נוטריוני לרוסית, תרגום נוטריוני לפורטוגזית, תרגום נוטריוני לאיטלקית, תרגום נוטריוני לסינית, תרגום נוטריוני לרומנית ותרגום נוטריוני לעברית. חשיבות התרגום היא גדולה מאוד עד כי איכותה יכולה להכריע את דין המסמך.

 תרגום נוטריוני מספק פיתרון לענייני מעמד אישי: ת.ז, תעודת לידה, תעודת יושר, תעודת נישואים ועוד.

אנו במשרד נוטריון ועו”ד מיגל עבאדי מספקים את כל סוגי תרגום נוטריון הקיימים מעל 10 שנים.

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.


טלפון:
050-8668808
077-5253419

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button