אזרחות רומנית

אזרחות רומנית – עו”ד מיגל עבאדי נוטריון

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מהו נוטריון רומנית?

נוטריון רומנית כמו כל נוטריון אחר הוא עורך דין שהוסמך להיות נוטריון בהתאם לחוק הנוטריונים שנחקק בשנת 1976 ומאפשר לאותו נוטריון לערוך ולאשר מסמכים משפטיים.

כאשר נוטריון חותם על מסמך משפטי כלשהו, חתימתו מתפרשת כאישור לכך שאותו מסמך שניתן לו לבדיקה נחתם על ידי שני הצדדים שמעורבים באותו מסמך מרצונם החופשי ועל כן מדובר במסמך שקביל כראיה בפני בית המשפט או כל רשות אחרת בארץ ישראל ובמדינות רבות אחרות.

 

מהם תפקידיו של נוטריון רומנית

בהתאם לסעיף שבע בחוק הנוטריונים, כל אדם שהוסמך להיות נוטריון ברומנית או בכל שפה אחרת מוסמך לבצע את הפעולות הבאות: לאמת חתימות שנחתמו על מסמכים משפטיים, לאשר שכל מי שחתום על המסמכים המשפטיים מוסמך לשם כך, לאשר את הנכונות של העתקים ממסמכים משפטיים, לאשר את הנכונות של התרגומים שבוצעו למסמכים משפטיים ולאשר תצהירים שניתנים בפניו, לעזור בהוצאת אזרחות רומנית.

עוד תפקידים אותם מוסמך נוטריון ברומנית וכל נוטריון אחר לבצע הם: מתן אישורים על כך שאדם מסוים הינו בחיים, אישור נכונותה של רשימת מצאי, עריכה של העדה שקשורה למסמכים סחירים, עריכת מסמכים שונים בהתאם לחוקי מדינות חוץ, אימות הסכמי ממון שנחתמים בין בני הזוג טרם נישואיהם ועריכת צוואות.

אזרחות רומנית

אילו אישורים יכול לספק נוטריון רומנית

ישנם מספר אישורים אותם יכול לספק נוטריון ברומנית וכמוהו כל עורך דין אחר שהוסמך להיות נוטריון בהתאם לחוק הנוטריונים.

האישורים המרכזיים בהם עוסקים מרבית הנוטריונים הם אימותים של ייפוי כוח בעבור בנקים למשכנתאות לאחר חתימה על הסכמי הערבות ואימותים של חוזרי מקרקעין שנחתמים בעת רכישת דירה חדשה מקבלנים.

עוד מסמכים חשובים שהנוטריונים אחראים על אספקתם הם תצהירים נוטריונים, אישורי הסכמי ממון שנחתמים על ידי זוגות טרום לנישואין, מסמכי עריכת צוואות ותרגומים משפטיים בעבור מרבית המסמכים המשפטיים הקיימים כיום.

לאחר אספקת המסמכים בהתאם לבקשת הלקוחות, הנוטריונים יכולים לספק ללקוחותיהם גם אישורים לנכונות של ההעתקים שבוצעו לכלל המסמכים שמוגדרים כ”העתק מתאים למקור” ובנוסף אליהם לאשר גם “העתק מתאים למקור” של פסקי דין, רישיונות נהיגה ותעודות שונות בהתאם לבקשת הלקוחות.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון רומנית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button