תרגום נוטריוני – מהו, ומה מטרתו?

אדם אשר נדרש להציג תעודות ומסמכים רשמיים אשר מנוסחים בעברית, לרשויות מדינה זרות או מוסדות מסוימים בחו”ל, עליו לדאוג לתרגום הטקסט הכתוב לשפה המקומית הרשמית. הדבר תקף גם כשיש צורך לתרגם מסמכים בשפה זרה לשפה העברית, על מנת להשתמש בהם בארץ.

במרבית המקרים, משרדי מדינה רשמיים ומוסדות רבים כמו אוניברסיטאות, בנקים ומקומות עבודה, ידרשו שהתרגום יקבל אישור נוטריוני לאמינות ונכונות התרגום.

תרגום נוטריוני- איך עושים?

תרגום נוטריוני הוא למעשה תרגום אשר נעשה על ידי נוטריון מוסמך, אשר דובר גם את שפת הטקסט המקורית וגם את שפת התרגום שעליו לבצע.

אפשרות נוספת היא להטיל את מלאכת התרגום על מתרגם שאינו נוטריון, ולהגיש את המסמך המתורגם לאישור נוטריון בתוספת אישור של המתרגם לאמינות עבודת התרגום.

במדינות שונות בעולם ניתן להשתמש במסמכים ותעודות בשפה האנגלית, מאחר ומדובר בשפה נפוצה אשר נחשבת במקומות רבים כשפה רשמית ראשונה או שנייה.

תרגום נוטריוני

ניתן לעשות תרגום נוטריוני לכל מסמך, אבל לרוב מדובר במסמכים רשמיים כמו פסקי דין, הצהרות שונות, אישורים רשמיים של משרדי ממשלה, תעודות לימודים, תעודות זהות ועוד. תעריפי תרגום נוטריוני הם אחידים ומתעדכנים אחת לשנה בהתאם למדד המחירים לצרכן.

לפני שפונים לנוטריון או מתרגם אחר, כדאי מאוד ליצור קשר עם המשרד או המוסד שעבורו נועד המסמך המתורגם, ולברר מהן הדרישות המדויקות. לעיתים הדרישות דווקאמקלות אך לעיתים הן מחמירות.

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button