נוטריון לצרכי אישור מסמכים

מיהו נוטריון?

עולם המשפט הוא עולם מורכב מאוד ויש לו כללים ושפה משלו. רוב האנשים חייבים לשכור עורך דין כדי להגן את עצמם ועל מנת שייצג אותם. עורך דין הוא אדם מנוסה בתחום ומבין אותו על בוריו. במקרים רבים יש צורך בעורך דין שהוא גם נוטריון. עורך דין כזה חייב לעבור הכשרה מיוחדת, להיות בעל ותק של מעל עשר שנים במקצוע ולקבל את כל האישורים המתאימים ממשרד המשפטים. הוא לא רק מפרש את העולם המשפטי ללקוחותיו, אלא גם מאשר מסמכים, מאשש את קיומם של אנשים ומתרגם משפות מסמכים שללא חתימתו ותרגומו (תרגום נוטריוני), לא יהיה להם תוקף משפטי.

הנוטריון יסביר לנו מושגים משפטיים

כאשר מקבלים מסמך כלשהו או כאשר אנו נאלצים להתמודד עם ריבוי מונחים משפטיים ולא יודעים כיצד לפרש אותו, נוטריון מנוסה יכול להסביר ללקוחו את המושגים המורכבים ולאשר את תוכנם. קיימים מסמכים הכתובית בשפה משפטים, שיכולה להיות כמעט כמו שפה זרה. אין פתרון טוב יותר מאשר לשכור את שירותיו של נוטריון אמין שיפרש ויסביר את משמעות המסמכים.

נוטריון יכתוב מסמכים משפטיים

נוטריון לצרכי אישור מסמכים כאשר מכינים מסמך כלשהו או עורכים חוזה בין שני צדדים, הדרך הטובה ביותר לכתוב מסמך בו יבטחו שני הצדדים הוא לתת לעורך דין נוטריון לעשות את העבודה. מכיוון שהוא מכיר את כל המסכמים המשפטיים ואת החוק עצמו, הוא האיש המתאים ביותר לעשות זאת. מומלץ לקחת נוטריון נטרלי, נוטריון שמקובל על שני הצדדים, או נוטריון שאף צד לא מכיר על מנת שלא יהיו לו אינטרסים לצד כלשהו.

מתן אישור למסמכים, חוזים ותעודות

במקרים רבים יש צורך בהוכחת אמינותה של חוזה, תעודה או העתקם. העתקים ניתן לזייף בקלות ולשנות את תוכנם. מוסדות להשכלה גבוהה בחו”ל לא יקבלו סטודנטים שאין להם מסמכים חתומים על ידי נוטריון המקובל עליהם. גם כאשר מדובר בתרגום מסמכים משפה אחת לשנייה, עלולים להיות מקרים בהם מוסד לא יקבל מסמך מתורגם אם הוא לא נחתם ואושר על ידי נוטריון.

לקביעת פגישה (במשרדנו או בבית הלקוח ללא תשלום נוסף) וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419
————————

למידע נוסף: נוטריון תל אביב – נוטריון רעננה – נוטריון רומנית – נוטריון ספרדית

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button