נוטריון הרצליה

נוטריון הרצליה – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון הרצליה

נוטריון עוזר לאמת מסמכים. למסמכים רבים המועברים בין החברות בישראל לחברות הבינלאומיות נדרש אימות נוטריוני. נוטריון הרצליה עוזר לחברות ההי- טק באימות המסמכים. נוטריון מאמת את החוזים ואת המאזנים עסקיים. חברות ההי- טק מחפשות נוטריון בהרצליה השולט בשפות רבות. במהלך הקשרים העסקיים יש צורך בתרגום  מאזנים ודוחות  שנערכו על ידי רואי חשבון בשפה העברית. את המאזנים מתרגמים לשפת היעד. נוטריון בהרצליה יעזור לחברות ההי- טק לאמת את המידע ולאשר אותו בחתימה נוטריונית. גם את החוזים הנערכים בישראל יש צורך לתרגם ולאשר גם אותם בחתימה נוטריונית. אימות נוטריוני של חוזים ומסמכים מומלץ שייעשה על ידי נוטריון השולט בשפות הנדרשות. נוטריון בהרצליה בעל קשרים בינלאומיים ילווה את חברות ההי- טק גם בטווית קשרים בינלאומיים ובמציאת פתרונות לבעיות השונות. בהרצליה מחפשים נוטריון דובר שפות. העיר הרצליה היא עיר עם תושבים רבים הדוברים שפות רבות ולכן נוטריון הדובר שפות זרות מבוקש מאוד. הרצליה היא עיר תעשייה ומסחר בין לאומית הודות למפעלי הטכנולוגיה העילית השוכנים בה. נוטריון בהרצליה הדובר שפות יעזור לתושבי העיר בתחומים הבאים:

תרגום מסמכים ואישור נוטריוני

כדי שהמסמך יוכר משפטית ועסקית בארץ זרה דרושה חתימה של נוטריון. אישור זה נקרא אישור אפוסטיל. אישור אפוסטיל הוא תעודה החתומה על ידי בית המשפט אשר יוכר במדינות שונות כאישור משפטי. כל  אזרח בהרצליה יכול לפנות אל נוטריון בהרצליה כדי לקבל אישור אפוסטיל.

נוטריון הרצליה

תרגום עסקי

באישור נוטריוני של מסמכים עסקיים, כמו יפוי כח נוטריוני, יש להקפיד שהמסמך יותאם למטרה העסקית. נוטריון בהרצליה המלווה חברות עסקיות יקפיד לערוך את המסמך בהתאם.

אישור חוזים

באישור חוזים חשוב להבין את שפת הטקסט אך גם את כוונת הטקסט. חשוב גם להתמצא ברזי השפה העסקית. נוטריון בהרצליה הדובר שפות זרות יוכל להיות לעזר לחברות העסקיות. בהרצליה יש אזור תעשיה גדול שבו נמצאים מפעלי היי- טק רבים. חברות היי – טק גדולות ומפורסמות שוכנות בעיר. חברות ההי- טק מנהלות עסקים בינלאומיים ונזקקות לשירותים של נוטריון בהרצליה. בהרצליה גרים תושבים רבים יוצאי ארצות אנגלוסכסיות. רבים מהם מדברים בשפות רבות ובניהם אנגלית וספרדית. רבים מהם מחפשים נוטריון בהרצליה דובר שפות זרות.

מיגל עבאדי נוטריון הרצליה נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

נוטריון

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון הרצליה שמח לשרת את תושבי הרצליה

לקביעת פגישה עם נוטריון הרצליה וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.
טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון הרצליה, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות !

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button