נוטריון בשרון

נוטריון בשרון – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בשרון

נוטריון בשרון נותן תוקף לאישור תמצית רישום ממרשם האוכלוסין – תמצית רישום היא תעודה שבה מופיעים פרטיו של התושב כפי שהם מופיעים במשרד הפנים. נוטריון בשרון יחתום חתימה נוטריונית על התעודה ובכך יאמת את הפרטים. תושב  השרון המעוניין. לדוגמה, להינשא בנישואין אזרחיים במדינה זרה חייב להביא תמצית רישום ממרשם האוכלוסין שבו נכתב על אודות מצבו המשפחתי. ללא חתימה נוטריונית לא  תתקבל התעודה כאמינה ברשויות שמחוץ למדינה. נוטריון בשרון מעניק את השירות הזה לתושבי השרון. תעודת חיים – בשרון חיים אזרחים רבים ניצולי השואה אשר מקבלים  פיצויים ממשלת גרמניה. כל שנה חייב  המקבל לשלוח אישור המעיד כי הוא עדיין בחיים. נוטריון בשרון מוסמך לתת לתושבים את אישור החיים.

אישור אפוסטיל

נוטריון בשרון מוסמך לתת “אישור אפוסטיל. כדי שמסמך יקבל תוקף במדינה זרה צריך לאשר אותו באישור נוטריוני. נוטריון בשרון יחתום על  מסמך וייתן לו תוקף חוקי במדינות רבות. נוטריון בשרון עורך צוואות נוטריוניות – צוואה נוטריונית היא צוואה החתומה על יד נוטריון. חתימת נוטריון על הצוואה מעידה כי כל ההליכים של כתיבת הצוואה נעשו באופן חוקי והצוואה מהימנה ומשקפת  את רצון המוריש. אם יתעוררו בעיות לאחר פטירת המוריש והעניין יידון בבית המשפט, צוואה עם חתימת נוטריון מקובלת כאמינה גם על ידי בית המשפט. כדי למנוע סכסוכים בין היורשים בוחרים רבים בשרון לפנות אל נוטריון בשרון ולערוך צוואה נוטריונית.

אישור תרגומים

אישור תרגומים – תושבים רבים בשרון הם בעלי עסקים חובקי עולם. בין החברות בישראל ובין החברות בעולם מועברים יום יום עשרות מסמכים מתורגמים. נוטריון בשרון יחתום על התרגומים, ובחתימתו יעיד כי התרגום זהה למקור. השרון הוא חבל ארץ המשתרע מנתניה בצפון, כפר שמריהו הרצלייה ורעננה בדרום, ואבן יהודה ונתניה במזרח. נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביעים על גידול ניכר של האוכלוסייה בשרון ועל קליטה מרבית של עולים חדשים ומהגרים מארצות רבות ומגוונות. כמו כל תושבי המדינה גם תושבי השרון נתקלים בבעיות משפטיות המצריכות טיפול של נוטריון, ולכן הן מעוניינות לקבל מידע עדכני על אודות נוטריון בשרון.

נוטריון בשרון

נותן תוקף לאישור תמצית רישום ממרשם האוכלוסין – תמצית רישום היא תעודה שבה מופיעים פרטיו של התושב כפי שהם מופיעים במשרד הפנים. נוטריון בשרון יחתום חתימה נוטריונית על התעודה ובכך יאמת את הפרטים. תושב השרון המעוניין. לדוגמה, להינשא בנישואין אזרחיים
במדינה זרה חייב להביא תמצית רישום ממרשם האוכלוסין שבו נכתב על אודות מצבו המשפחתי. ללא חתימה נוטריונית לא  תתקבל התעודה כאמינה ברשויות שמחוץ למדינה. נוטריון בשרון מעניק את השירות הזה לתושבי השרון. תעודת חיים – בשרון חיים אזרחים רבים ניצולי השואה אשר מקבלים פיצויים ממשלת גרמניה. כל שנה חייב  המקבל לשלוח אישור המעיד כי הוא עדיין בחיים. נוטריון בשרון מוסמך לתת לתושבים את אישור החיים.
נוטריון בשרון מוסמך לתת “אישור אפוסטיל”. כדי שמסמך יקבל תוקף  במדינה זרה צריך  לאשר אותו באישור נוטריוני. נוטריון בשרון יחתום על  מסמך וייתן לו תוקף חוקי במדינות רבות. נוטריון בשרון עורך צוואות נוטריוניות – צוואה נוטריונית היא צוואה החתומה על יד נוטריון. חתימת נוטריון  על הצוואה מעידה כי כל ההליכים של כתיבת הצוואה נעשו באופן חוקי והצוואה מהימנה ומשקפת  את רצון המוריש. אם יתעוררו בעיות לאחר פטירת המוריש והעניין יידון בבית המשפט, צוואה עם חתימת נוטריון מקובלת כאמינה גם על ידי בית המשפט. כדי למנוע סכסוכים בין היורשים בוחרים רבים בשרון לפנות אל נוטריון בשרון ולערוך צוואה נוטריונית.

אישור תרגומים

תושבים רבים בשרון הם בעלי עסקים חובקי עולם. בין החברות בישראל ובין החברות בעולם מועברים יום יום עשרות מסמכים מתורגמים. נוטריון בשרון יחתום על התרגומים, ובחתימתו יעיד כי התרגום זהה למקור. השרון הוא חבל ארץ המשתרע מנתניה בצפון, כפר שמריהו הרצליה ורעננה בדרום, ואבן יהודה ונתניה במזרח. נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביעים  על גידול ניכר של האוכלוסייה בשרון ועל קליטה מרבית של עולים חדשים ומהגרים מארצות רבות ומגוונות. כמו כל תושבי המדינה גם תושבי השרון נתקלים בבעיות משפטיות המצריכות טיפול של נוטריון, ולכן הן מעוניינות לקבל מידע עדכני על אודות נוטריון בשרון.
מיגל עבאדי נוטריון בשרון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בשרון שמח לשרת את תושבי השרון.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון בשרון וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בשרון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button