אפוסטיל

אפוסטיל לפי אמנת האג

אפוסטילחותמת אפוסטיל – APOSTILLE

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ”ל משנת 1961. על האמנה חתומות כמעט כל מדינות הגוש האירופי, ארה”ב, אפריקה, מס’ מדינות באמריקה הלטינית, אוקראינה וכמובן מדינת ישראל.

מתי עולה הצורך בחותמת אפוסטיל?

הצורך בחותמת אפסוטיל עולה כאשר אנו מעוניינים לקבל תוקף למסמך ישראלי בחו”ל או תוקף למסמך מחו”ל בארץ. אישור אימותו של הנוטריון, כלומר חותמת האפוסטיל מאשרת את זהותו וסמכותו החוקית של הנוטריון אשר מופיע ברשומות בישראל. החותמת מתייחסת אך ורק לתוקפו של המסמך ונותנת אישרו על אמיתות תוכנו. לכן בעת ההכנות המייגעות של המסמכים, מומלץ לבדוק בחום לאיזו חותמת אפוסטיל אתם זקוקים על מנת לחסוך בעלויות מיותרות.

מדינות שאינן חברות באמנת האג

אם אתם זקוקים לאישור מסמך במדינה שאינה חברה באמנת האג, עליכם לאמת ראשית את המסמך המבוקש במשרד החוץ הישראלי ולאחר מכן לפנות לנציגות המדינה אליה מיועד המסמך לצורך אימות נוסף.

אפוסטיל בישראל

הרשויות המוסמכות להנפיק חותמת אפסוטיל במדינת ישראל הם משרד החוץ, רשמי בית משפט השלום ועובדי מדינה אשר הוסמכו על פי חוק הנוטריונים, התשל”ו – 1976. כל מסמך אשר דורש חותמת אפוסטיל, יעבור דרך פקיד בית משפט מוסמך על מנת שיוודא כי הנוטריון אכן מופיע ברשימת הנוטריונים המוסמכים בישראל ולא על ידי משרד החוץ. דוגמא למסמכים אשר דורשים אימות הם תעודת יושר, צווי ירושה, החלטות בית משפט, תעודת הסמכה לרופאים, תעודות אקדמיות ותעודות בגרות, תעודת נישואין או גירושין, תעודת מרשם אוכלוסין ומסמכים נוטריונים.

נקודה כללית לציון

בעת אישור של כל תעודה יש להביא מסמכים נוספים ולכן חשוב להיערך בהתאם. בנוסף, ניתן לבדוק מהו התשלום הנדרש עבור חותמת אפוסטיל.  יש לציין כי סכום זה מתעדכן מדי שנה  בכל 1 לינואר. מידע נוסף ניתן למצוא באתר משרד החוץ.

 

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון אפוסטיל וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————
אפוסטיל, נוטריון, כל שרותי נוטריון, על ידי עורך דין מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button