נוטריון ברחובות

נוטריון ברחובות – עו"ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו"ד ונוטריון ברחובות

רוב האנשים נדרשים לפחות פעם אחת בחייהם להיעזר בשירותיו של גורם משפטי כלשהו על מנת להצטייד באישורים רלוונטיים, חתימות על חוזים שונים או אישור תהליכים שונים שדורשים חותמת של גורם משפטי.
כל אותם אנשים יכולים לפנות למשרדי עורך דין מוסמך על מנת להעזר בשירותיו בעבור הדברים אותם הם נדרשים לבצע באותו הרגע או לפנות למשרדי נוטריון ברחובות.
נוטריון רחובות בדומה לעורך דין מוסמך הינו גם כן חלק מהמערכת המשפטית ומה שמבדיל אותו מעורכי דין שאינם מוגדרים כנוטריונים הוא הוותק של עשר שנים לפחות אותו הוא צבר בעריכת דין בשילוב עם הסמכה מיוחדת אותה הוא עבר ולאחריה התקיימה ועדה שאישרה את מינויו לנוטריון.

נוטריון ברחובות

בחירת נוטריון ברחובות

כל עורך דין שמעוניין לבצע הסבה לתפקיד נוטריון ברחובות יכול להציג מועמדות בפני ועדת נוטריונים שתבחן האם הוא עומד בשנות הוותק הנדרשות על מנת לכהן כנוטריון והאם אין בעברו בעיות שיכולות לפגוע בתפקודו כנוטריון.
לאחר שהועדה בוחנת את המועמד לתפקיד נוטריון רחובות ומוודא את ניקיון כפיו, היא מאשרת לאותו עורך דין שהגיש את הבקשה להשתתף בקורסים או השתלמויות בנושאי עבודת נוטריונים המתקיימות במערכת המשפט, ולאחר שהעורך דין סיים את אותם קורסים או השתלמויות הועדה מתכנסת שנית על מנת להחליט האם להעניק לו תעודת הכשר לכהן כנוטריון בארץ ישראל.

 

מספר כללים בבחירת נוטריון בבת ים

גם לאחר הסמכתו של עורך דין לתפקיד נוטריון רחובות, הועדה ממשיכה להוות גורם חשוב עבורו שתהיה אחראית על פעילותו, תבקר את פעילותו ותבדוק האם הוא אכן פועל כפי שהוא נדרש בחוק הנוטריונים.
עקב הקשיים הרבים שמערימה ועדת הנוטריונים בפני עורכי דין המעוניינים לבצע הסבה לתפקיד נוטריון ברחובות, ישנם לא מעט עורכי דין אשר אינם מחכים לאישור הועדה על מינויים כנוטריונים ומציגים עצמם ללקוחותיהם כנוטריונים מוסמכים למרות שאין ברשותם הסמכה כזו.
על מנת להימנע ממקרים אלו, חשוב מאוד בטרם נעזרים בשירותיו של נוטריון לבקש ממנו להציג את הרישיון שלו, או בטרם הביקור לעיין בספר עורכי הדין הנגיש לכולם באתר לשכת עורכי הדין ולבדוק האם ליד שמו מופיע סימול מיוחד שמראה על היותו נוטריון מוסמך.

נוטריון

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

מיגל עבאדי נוטריון ברחובות נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו"ד מיגאל עבאדי נוטריון ברחובות שמח לשרת את תושבי רחובות

לקביעת פגישה עם נוטריון ברחובות וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון ברחובות, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות !

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 ("הממנה"), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה קו ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...