נוטריון בראשון לציון

נוטריון בראשון לציון – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בראשון לציון

נוטריון בראשון לציון הוא כל עורך דין שעמד בסטנדרטים מסויימים שנקבעו בחוק ושעבר ועדה חוקית שאישרה את הכרתו בפני החוק כנוטריון ראשון לציון המוסמך לתת תרגום נוטריון, לאמת חתימות, לתת אישורי תרגום, לתת אישורי נאמן למקור ועוד פעולות שיש לו את הסמכות לבצע בהתאם לחוק הנוטריונים.

בעבר הייתה הפרדה בין נוטריון פרטי לנוטריון ציבורי ולשניהם היו סמכויות שונות שלא חפפו זו לזו אולם משנת 1976 חוק הנוטריונים נותן אישור לכל נוטריון לבצע את מכלול הסמכויות ועל כן על מנת לקבל את המענה המתאים ביותר מבין כל משרדי הנוטריון הקיימים בראשון לציון צריך לדעת לבחור נוטריון בראשון לציון שיתאים לצרכים.

נוטריון בראשון לציון

בחירת נוטריון בראשון לציון

נוטריון ראשון לציון ניתן לבחור על סמך המלצות של חברים וקרובי משפחה שנעזרו בשירותיו בעבר, ובמידה ואין אנשים אותם אתם מכירו שנעזרו בנוטריון בראשון לציון ניתן לבחור את הנוטריון באמצעות כניסה לאתרים ופורומים שונים בנושא נוטריונים שכוללים רשימה של כלל משרדי נוטריון בראשון לציון ובכל הארץ ועל כל אחד ממשרדי הנוטריון ישנו מידע אובייקטיבי והמלצות של אנשים שנעזרו בהם בעבר.

חשוב לבדוק בטרם פנים למשרד נוטריון ראשון לציון שמדובר במשרד נוטריון בעל ותק רב שיש לו את כל ההסמכות הנדרשות מנוטריון בהתאם לחוק הנוטריונים, שעורך הדין אליו פונים רשאי לכהן כנוטריון ושיש לנוטריון את כל האישורים הנדרשים על מנת להנפיק אישורים ולתרגם מסמכים בצורה מדוייקת ואמינה בהתאם לחוק.

ישנם לא מעט עורכי דין שמציגים את עצמם כנוטריונים מבלי שהם עברו את ההסכמה המתאימה לשם כך לפי החוק וללא אישור ועדה חוקית על מנת שיוכלו לקבל יותר לקוחות שנדרשים לשירותי נוטריון ולהרוויח על חשבונם משכורת גבוהה יותר.

אותם עורכי דין מאשרים פרוצדורות משפטיות, חותמים על מסמכים או מתרגמים מסמכים שלאחר מכן נפסלים לשימוש בבתי המשפט וברשויות וגורמים לעוגמת נפש רבה בקרב אלו שפנו אליהם.

נוטריון

על מנת להמנע מעוגמת נפש זו ומבזבוז זמן מיותר והוצאת כספים רבים חשוב מאוד בעת שפונים למשרד נוטריון בראשון לציון לבקש ממנו להראות את האסמכתה בנוגע להסמכתו כנוטריון.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

מיגל עבאדי נוטריון בראשון לציון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בראשון לציון שמח לשרת את תושבי ראשון לציון

לקביעת פגישה עם נוטריון בראשון לציון וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button