נוטריון בנתניה

נוטריון בנתניה – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בנתניה

נוטריון בנתניה חותם על יפוי כח ללוקחי המשכנתאות. תושבים רבים מערים שונות רוכשים בנתניה דירות, כדי לקבל מימון עבור הדירה הם פונים לבנק למשכנתאות. הבנק דורש ייפוי כוח נוטריוני כדי לפעול בשמם בעניינים משפטיים. נוטריון בנתניה חותם על האישורים האלו.

בנתניה יש אזור תעשייה גדול שבו פועלות חברות רבות בתחום הטכנולוגיה העילית. חברות אלו נזקקות באופן קבוע לשירותים של נוטריון בנתניה. מסמכים רבים מתורגמים לשפות שונות. נוטריון בנתניה יעיד בחתימתו כי התרגום זהה למקור.

נוטריון בנתניה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעלי עסקים רבים הגרים בנתניה הנושאים ונותנים עם חברות בינלאומיות פונים אל נוטריון כדי שיאשר תרגומים של מסמכים עסקיים וחוזים בין לאומיים.

העולם כיום הוא כפר גלובאלי קטן, האינטרנט מחבר בין כל העולם. אזרחים רבים גרים בנתניה ומועסקים בחברות הפועלות במדינות שונות. כדי לקבל עבודה הם נדרשים להציג אישורי השכלה. נוטריון בנתניה יחתום על האישורים וכך יעיד על מהימנותם.

תמצית מרשם אוכלוסין – אם תושב נתניה ירצה להינשא בנישואים אזרחיים במדינה זרה הוא יתבקש להציג תמצית רישום. זהו מסמך שבו מופיעים פרטיו של האזרח כפי שהם מופיעים במשרד הפנים. נוטריון בנתניה יחתום על תמצית הרישום, כי ללא חתימה נוטריונית לא יתקבל המסמך אצל הרשויות במדינות זרות.

נתניה  היא אחת הערים הגדולות בשרון, יש המכנים אותה בירת השרון. בשנים האחרונות  נבנות בנתניה אלפי דירות ותושבים רבים מהגרים אליה מערים שונות. ריבוי האוכלוסייה בנתניה גרם לגידול בעסקים המקומיים  ובשירותים הניתנים לתושבי העיר. כדי להיעזר בשירותי נוטריון, לדוגמה, אין צורך לנסוע לתל אביב. נוטריון בנתניה נותן בעיר שירותים לתושבים.

נוטריון

מיגל עבאדי נוטריון בנתניה נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בנתניה שמח לשרת את תושבי נתניה.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון בנתניה וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בנתניה, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות !

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button