נוטריון בכפר סבא

נוטריון בכפר סבא – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בכפר סבא

מהם תחומי הפעילות של נוטריון בכפר סבא?

יפוי כח למשכנתאות

נוטריון בכפר סבא חותם על יפוי כח ללוקחי המשכנתאות. תושבים רבים מערים שונות רוכשים בכפר סבא דירות. כדי לקבל מימון עבור הדירה הם פונים לבנק למשכנתאות. הבנק דורש יפוי כח נוטריוני כדי לפעול בשמם בעניינים משפטיים. נוטריון בכפר סבא חותם על האישורים האלו.

תרגום נוטריוני

בכפר סבא יש אזור תעשייה גדול שבו פועלות חברות רבות בתחום הטכנולוגיה העילית. חברות אלו נזקקות באופן קבוע לשירותים של נוטריון בכפר סבא. מסמכים רבים מתורגמים לשפות שונות נוטריון בכפר סבא יעיד בחתימתו כי התרגום זהה למקור.

בעלי עסקים רבים הגרים בכפר סבא  הנושאים ונותנים עם חברות בינלאומיות פונים אל נוטריון בכפר סבא כדי שיאשר תרגומים של מסמכים עסקיים וחוזים בין לאומיים.

אימות מסמכים

העולם כיום הוא כפר גלובאלי קטן, האינטרנט מחבר בין כל העולם. אזרחים רבים גרים בכפר סבא ומועסקים בחברות הפועלות במדינות שונות. כדי לקבל עבודה הם נדרשים להציג אישורי השכלה. נוטריון בכפר סבא יחתום על האישורים וכך יעיד על  מהימנותם.

נוטריון בכפר סבא חותם על אישורי חיים

גם בכפר סבא חיים ניצולי השואה אשר מקבלים פיצויים מגרמניה. לצורך קבלת הפיצויים הם נדרשים להביא כל שנה אישור חיים המעיד כי הם עדיין בין החיים. נוטריון בכפר סבא יחתום על אישור החיים ובחתימתו יעיד כי האישור עדכני ולא מזויף.

נוטריון בכפר סבא

תמצית מרשם אוכלוסין

אם תושב כפר סבא ירצה להינשא בנישואים אזרחיים במדינה זרה הוא יתבקש להציג תמצית רישום. זהו מסמך שבו מופיעים פרטיו של האזרח כפי שהם מופיעים במשרד הפנים. נוטריון בכפר סבא יחתום על תמצית הרישום, כי ללא חתימה נוטריונית לא יתקבל המסמך אצל הרשויות במדינות זרות.
כפר סבא היא אחת הערים הגדולות בשרון. יש המכנים אותה בירת השרון. בשנים האחרונות נבנות בכפר סבא אלפי דירות ותושבים רבים מהגרים אליה מערים שונות. ריבוי האוכלוסייה בכפר סבא גרם לגידול בעסקים המקומיים ובשירותים הניתנים לתושבי העיר. כדי להיעזר בשירותי נוטריון, לדוגמה, אין צורך לנסוע לתל אביב. נוטריון בכפר סבא נותן בעיר שירותים לתושבים

מיגל עבאדי נוטריון בכפר סבא נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בכפר סבא שמח לשרת את תושבי כפר סבא.

נוטריון בכפר סבא

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון בכפר סבא וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בכפר סבא, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות !

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button