נוטריון בחולון

נוטריון בחולון עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בחולון

נוטריון בחולון יכול לעזור במגוון גדול מאוד של שירותים כגון עריכת הסכמי ממון בין בני זוג, עריכת צוואה, אימות חתימות על מסמכים ותרגום מסמכים שונים בהתאם לחוקי הנוטריון.

תפקידיו של נוטריון בחולון

הסכמי ממון

במידה ופונים למשרד נוטריון בחולון על מנת לחתום על הסכמי ממון בטרם החתונה, תפקידו של נוטריון חולון הוא לערוך את אותו הסכם ממון עליו חתומי שני בני הזוג, לאשר ולאמת אותו ורק לאחר שהנוטריון מסיים את הטיפול בהסכם הממון, לאותו הסכם ממון יש תוקף חוקי והוא קביל בבית המשפט.

צוואות

עוד סיבה שבגינה פונים למשרד נוטריון חולון היא בשביל לערוך צוואות המותאמות למצווה ולבני משפחתו בין אם מדובר בצוואה בכתב והן אם מדובר בצוואה בעל פה, כאשר הנוטריון הוא זה שעורך את הצוואה ובנוסף למצווה ובני משפחתו נוכחים באותו מעמד עוד שני עדים.

נוטריון בחולון חייב להיות זהיר מאוד בעת שהוא עורך את מסמך הצוואה מכיוון שישנם כללים שונים החלים על סוגים שונים של צוואות ואם הצוואה לא תהיה ערוכה כראוי או שיתגלה פגם כלשהו בצוואה הערוכה בני המשפחה יתקשו לממש את הצוואה ויצרכו לבזבז זמן וכסף רב על מנת לפנות לערכאות משפטיות על מנת שהם יאשרו את מימוש הצוואה ועל כן חשוב לבחור נוטריון שמנוסה בעריכת צוואות.

אימות חתימה

נוטריון חולון מעניק שירותי אימות חתימה על מסמכים כשבמסגרת שירותים אלו הוא מוסמך לבדוק את אמיתות החתימות על מסמכים שונים וההכרעה שלו תתקבל כראיה קבילה בבתי המשפט.

כאשר הנוטריון מאשר את אמיתות החתימה זה מראה על כך שהמסמך שלרוב חתום בידי שני הצדדים אושר ונחתם על ידי שני הצדדים מרצונם החופשי ועל כן אף אחד מהצדדים לא יכול להתחמק כעת מהכתוב במסמך.

נוטריון בחולון

שירותי תרגום מסמכים

הנוטריון בחולון מעניק גם שירותי תרגום מסמכים שעל מנת שיהיה קבילים בארץ אחרת עליהם להיות לרוב בשפה האנגלית ועל כן חשוב לתרגם אותם לשפה הנדרשת על מנת שיכנסו לתוף ויוכלו לאפשר לימודים מחוץ לארץ, קבלת אזרחות זרה או כל מטרה אחרת.

למרות שלנוטריון סמכות לתרגם את המסמכים, לעיתים הוא מפנה את תרגום המסמך למתרגם חיצוני ולאחר סיום התרגום בודק את נכונות התרגום וחותם על האישור הסופי.

מיגל עבאדי נוטריון בחולון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

אימות חתימה

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בחולון שמח לשרת את תושבי חולון.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון בחולון וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בחולון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל ביקורות!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button