כיצד מקבלים רישיון נוטריון בישראל?

כיצד מקבלים רישיון נוטריון בישראל?

מקצוע המשפטים הוא אחד המקצועות הכי מבוקשים בארץ. בעוד עורכי דין יכולים לנסח הסכמים, אלו הם הנוטריונים אשר מעניקים למסמכים אלו תוקף משפטי וחוקי. בשביל שלמסמך משפטי יהיה תוקף הוא צריך להיות מאושר וחתום על ידי נוטריון. מי שרוצה לקבל רישיון לאשר מסמכים משפטיים בישראל חייב להיות בעל תעודת יושר והוא חייב לעבור הכשרה מיוחדת.

אנשים אשר יש להם עבר פלילי או תיק פלילי ברוב המקרים לא יוכלו להיות נוטריונים. רוב הנוטריונים הם עורכי דין בהכשרתם שעבור הכשרה מקצועית נוספת בתחום האישור של מסמכים משפטיים. הכשרה זו אורכת מספר חודשים והיא יכולה לאפשר למי שעבר אותה ואת המבחנים המסכמים שלה לאשר מסמכים משפטיים כמו למשל חוזים, צוואות או כתבי קנייה ורכישה של רכוש (בתים, דירות, מכוניות ועוד…).

 

נוטריון – לימודים משתלמים לעורכי דין

לימודי נוטריון הם לימודים משתלמים מאוד לעורכי דין. שוק עריכת הדין הוא שוק רווי. בארץ יש הרבה יותר עורכי דין מאשר אנשים אשר זקוקים לשירותים שלהם והתחרות בתחום גדולה מאוד. עורכי דין שרוצים להצליח בתחום המקצועי חייבים להיות בעלי כישורים מקצועיים רבים שיתנו להם יתרון משמעותי על פני המתחרים בשוק.

עורך דין שהוא גם נוטריון יכול להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלו והוא יכול ליהנות מקריירה מצליחה יותר. לימודי הנוטריוניות יכולים להיות מאתגרים מאוד ומעניינים והם יכולים לאפשר לכל עורך דין לנהל קריירה מצליחה ולהעניק סל שירותים עשיר מאוד לקהל לקוחותיו.

 

מתי צריך את שירותיו של נוטריון?

אם אנחנו רוצים לכתוב צוואה אנחנו זקוקים לשירותיו של נוטריון מקצועי. צוואה אשר לא אושרה על ידי נוטריון ועדים היא צוואה לא חוקית שאין לה תוקף בבית המשפט. חשוב לוודא שהנוטריון שאנחנו פונים אליו יהיה אחראי מאוד ואמין. ככל שנסמוך יותר על הנוטריון שלנו כך נוכל לקבל ממנו שירות איכותי יותר. שירותיו של איש מקצוע זה יכולים לסייע לנו גם במקרים אחרים כמו למשל כאשר אנחנו רוצים להוציא אישור משפטי למסמכים משפטיים מתורגמים (למשל חוזים, תעודות לידה, תעודות זהות, דרכונים, תעודות פטירה, הסכמי גירושין, תעודות נישואין ועוד…).

שירותיו של הנוטריון הם שירותים חיוניים כאשר אנחנו רוצים למשל להוציא אזרחות זרה או כאשר אנחנו רוצים להגר למדינה אחרת. בשני המקרים אנחנו נדרשים לתרגם תרגום משפטי וגם לקבל עליו אישור משפטי של נוטריון בדבר אמיתות המסמך והאמינות שלו וגם התוקף החוקי שלו. ללא האישור לא נוכל להשתמש במסמכים אלו למען המטרות השונות שלנו.

 

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון אפוסטיל נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

לקוחות יקרים,
אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.
בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.
שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!

Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...