יפוי כח נוטריוני לבנק

ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר הוא תנאי חובה בעסקאות של רכישת מקרקעים ורישום בטאבו, על מנת להבטיח את העברת הזכויות בנכס על שם הקונה לאחר ששילם את מלוא התמורה בעדו.  הבנק נותן לך הלוואה והוא רוצה להבטיח את זכותו. 

ייפוי כוח כזה ניתן לביטול בנסיבות חריגות על ידי בית משפט, אם ימצא שנפל בו פגם חמור, כמו לדוגמה הוצאה בתרמיתי.

מקרה נפוץ של ייפוי כוח נוטריוני במקרקעים הוא ייפוי כוח נוטריוני הניתן לבנק בעת ניתוח הלוואת משכנתא. בשל כך שיפוי הכוח יינתן לבנק ולפקידיו שאינם עו”ד, הוא לא יחול כל עוד לא נעשה בפני נוטריון.

המשמעות של ייפוי כח נוטריוני:

ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר הוא סוג של הסכמה שנותנת רשות לצד מסוים לפעול בשמך בסוג מסוים של עסקה, וזאת עד להתממשות העסקה או להגעת תוקפו המוסכם. במקרה של הלוואה בנקאית לרכישת מקרקעים, הבנק מבקש מהלווה לתת ייפוי כוח נוטריוני, המאשר שבנק זה יוכל לפעול בשמו במקרה של חריגות כלשהן, כגון אי סיום ההלוואה או עבירות מקרקעין.

המקרה הנפוץ:

במקרה של רכישת מקרקעים באמצעות הלוואה בנקאית, הלווה מתקבל עליו לחתום על ייפוי כוח נוטריוני לבנק. זהו תנאי רגיל שנדרש בעסקאות כאלו. ייפוי כוח נוטריוני מספק לבנק את האמון והביטחון שהוא צריך לכך שהעסקה תקיים ויהיה לו הזכות לגבות את הכסף ולהשיב את המשא ומתן הכספי בכפוף לתנאי ההלוואה.

סיכום:

הייפוי כוח נוטריוני לבנק הוא כלי חשוב להבטחת העסקאות הפיננסיות בסיסיות. זהו ערך של רבות חשיבות גם למשטר הפיננסי וגם ללקוח, ובכך הוא משמש ככלי לשמירה על הסדר והאמון בשוק הפיננסי. כמו כן, ייפוי כוח זה מספק לבנק וללקוח את ההגנה המתאימה בעסקת ההלוואה, ובכך מבטיח את תמיכתו והגנתו של הכלכלה כולה.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

יפוי כח נוטריוני לבנק

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button