אימות חתימה על מסמכים

אחד מתפקידיו של הנוטריון הוא ביצוע אימות חתימה על מסמכים ואנו נידרש לכך פעמים רבות בחיינו. בעת חתימה על משכנתא, בעת הגשת תצהירים בזמן ניהול תביעה בבית המשפט ועוד שלל מצבים שונים אשר בכולם נידרש לעזרתו ומקצועיותו של הנוטריון.

מהו אימות חתימה וכיצד הוא מתבצע

אימות חתימה על ידי נוטריון מעניק למסמך תוקף משפטי על ידי הוכחת חתימתו של החותם על המסמך. לדוגמא: ייפוי כוח בלתי חוזר דורש אימות חתימה על ידי נוטריון. בעת הפגישה עם הנוטריון לביצוע הליך אימות החתימה אנו נידרש להציג בפניו את תעודת הזהות שלנו על מנת להזדהות בפניו. מקרה נוסף הוא אישור על כך שאדם נמצא בחיים, מקרה שכזה יצריך את הגעתו הפיזית של אותו אדם פלוני בפני הנוטריון. כמו גם אישור על נכונות העתקו של מסמך מסוים, על המבקש להציג בפני הנוטריון את המסמך המקורי לפני שיחתום על אמיתות של המקור. חתימת הנוטריון על המסמך תעשה באמצעות חתימה ידנית, חותמת והטבעה.

אימות חתימה

חשיבות אימות החתימה על ידי נוטריון

לנושא אימות חתימה על מסמכים על ידי הנוטריון ישנה חשיבות רבה שכן מדובר באישור רשמי ומשפטי על אמיתות זהותו של החותם. כמובן שחל איסור ברור הנושא אופי פלילי לאשר חתימה של אדם אשר אינו הופיע פיסית מול הנוטריון והוכיח את זהותו בפניו, לדוגמא באמצעות צד שלישי. בנוסף, בעת אימות החתימה הנוטריון בודק כי האדם אשר חתום על המסמך חתם עליו מרצונו החופשי ללא כפייה מכל סוג שהיא וכמובן כי הוא מודע לתוכנו של המסמך. נושא זה מעיד על תקינותו המשפטית של המסמך אם וכאשר יוצג כראייה בפני בית המשפט.

שכירת שירותיו של נוטריון לאימות חתימה

הסמכתו של הנוטריון קבועה בחוק הנוטריונים, התשל”ו-1976 ואופי עבודתם קבוע ומפורסם בתקנות הנוטריונים ולכן לפני הפנייה לנוטריון יש לבדוק את הסמכתו על פי כל חוק שכן אחרת לא יהיה כל תוקף לחתימתו ומעבר לכך מדובר בעבירה פלילי. מעבר לכך, התשלום עבור עבודת הנוטריון גם הוא מפורסם וקבוע בחוק ולכן אין לגבות תשלום מעבר לקבוע בחוק.

נוטריון

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button