איך מוציאים אזרחות פורטוגלית?

מעוניינים ברילוקיישן? מעוניינים במעבר קבוע לחוץ לארץ? רוצים לממש את האפשרות שלכם לאזרחות זרה באירופה? רוצים לגור, לעבוד או ללמוד בפורטוגל? בשביל זה אתם צריכים להוציא אזרחות פורטוגלית. הרבה ישראלים מממשים בשנים האחרונות את זכותם לאזרחות זרה בכלל, ולאזרחות פורטוגלית בפרט. גם אם לא יעשו בה שימוש בקרוב, מדובר בנכס שניתן לעשות בו שימוש גם בעתיד ולטווח הרחוק יותר.

על מנת לקבל אזרחות פורטוגלית יש לעבור תהליך בירוקרטי מול הרשויות, בליווי עורך דין המתמחה בענייני אזרחות זרה והגירה. כדי לעבור את הסחבת הבירוקרטית על הצד הטוב ביותר, אתם חייבים לשכור את שירותיו של עורך-דין מומחה. זכרו – כשמדובר בהתנהלות מול מדינות זרות, אין מקום לטעויות.

 

אזרחות פורטוגלית

בשנת 2013, הכריזה ממשלת פורטוגל, כי יהודים בעלי שורשים פורטוגזיים יוכלו לקבל אזרחות פורטוגלית בהליך פשוט וקל יחסית. עם זאת, על מנת לבדוק האם אתם נמצאים ברשימת שמות הזכאים לאזרחות, ועל מנת לצלוח את התהליך בקלות, אתם חייבים להיוועץ עם עורך דין המומחה בתחום.

ככלל, ניתן להגיש בקשה לאזרחות אל הקהילות היהודיות הבולטות במדינת פורטוגל. בבקשה, חייב להיות מפורט הקשר הקונקרטי אל הקהילה בפורטוגל, והמבקש יישא בעלויות הטיפול של ראשי הקהילה בבקשתו. כמו כן, ניתן להגיש גם הוכחות המעידות על הקשר המשפחתי, היסטורי, מורשתי ותרבותי של המבקש אל פורטוגל.

 

הרשויות בפורטוגל

לאחר הגשת הבקשה, כולל כל המסמכים הנלווים, רשאיות הרשויות בפורטוגל להתייעץ עם ראשי הקהילות היהודיות על מנת לבחון כל מקרה לגופו. הדבר הראשון שבוחנים הוא כמובן שם המשפחה. אך זה אינו תנאי מספיק. יש להמציא גם אישורים המעידים על זיקה לקהילה, למורשת ולתרבות הפורטוגזית, כמו למשל: סידורי תפילה, ספרים, מחקרים, כתובות, עץ יוחסין ועוד.

 

חשיבותו של עורך דין מקצועי

על מנת להצליח בתהליך המפרך של המצאת האישורים, המסמכים, ההוכחות והעדויות, יש להשתמש בשירותיו של עורך מקצועי המנוסה ובקיא בתחום ההגירה והבקשות לאזרחות זרה.
עורך דין טוב יסייע לכם במחקר גנאולוגי מקיף על מנת שתוכלו לצאת לדרך באופן הכי אופטימלי שיש, כדי שתוכלו לשפר את סיכוייכם בקבלת האזרחות. עורך דין מוצלח ייצג אתכם נאמנה הן אל מול הרשויות בארץ והן אל מול הרשויות בחו”ל, בין היתר באמצעות שיתוף פעולה עם משרדי עו”ד בפורטוגל. לאחר קבלת האזרחות, תוכלו לפנות בבקשה לקבלת דרכון של האיחוד האירופי, ולנוע בחופשיות במדינות אירופה החברות באיחוד.

 

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון אפוסטיל נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button