אישור נוטריוני

לא פעם מגוון הליכים משפטיים ואף מדיניים מצריכים קבלה של אישור נוטריוני, כלומר אישור בעל תוקף משפטי. מכאן שרק נוטריון מוסמך יכול להעניק אישור מעין זה ועל כן כה חשוב להכיר נותני שירות איכותיים שעובדים בסביבת המגורים שלכם, ולו על מנת להימנע מסחבת.

ללא צל של ספק

מאחורי המונח "אישור נוטריוני" ניתן למצוא שמדובר באישור של מסמך (או אישור של תרגום, או העתק), כך שהגוף המחוקק יכול להיות בטוח שאכן מדובר בדבר האמיתי, ועל כן התוקף שיש למסמך יהיה חוקי ללא שום צל של ספק. חשוב להבין שלא פעם רק נוטריון רשאי להעניק את האישור של התרגום (או את ההעתק המדובר), ועל כן מרגע שמוצגת החתימה של הנוטריון, ניתן להיות רגועים שהמסמך אמין למקור.

עדות בדמות חתימה

כיצד ניתן לדעת שאכן נוטריון העניק אישור נוטריוני? ובכן באמצעות החתימה הייחודית שרק הוא רשאי לספק, ולו כי לאחר שכל נוטריון עובר את ההסמכה, הוא מקבל חותמת אישית. חותמת זו הינה חותמת לחץ שבין היתר כוללת את שמו המלא של הנוטריון, כאשר המילה "נוטריון" מופיעה בשלוש שפות (אנגלי, עברית וצרפתית, או ערבית). כמו כן אם האישור הנוטריוני כולל מספר מסמכים, הרי שאז הם יאוגדו ביחד באמצעות סרט אדום אשר מחובר ישירות אל תו אדום, וגם הוא יהיה מוטבע בתוך החותמת של הנוטריון – כך שניתן להיות בטוחים שאין מקום לטעויות.

אתיקה מקצועית

כיוון שלנוטריון ישנה סמכות כה רבת חשיבות, טוב לדעת שישנה אתיקה מקצועית אשר מוודאת שהנוטריון אינו סר מדרך הישר. בהנחה ומתעורר חשד בדבר אמינות הנוטריון, הנוטריון יזומן לשימוע משמעתי בבית הדין של לשכתעורכי הדין, ובהנחה ואכן נמצא שהופרו כללי האתיקה, ניתן לשלול את הרישיון.

אישורים לדוגמה

בין היתר ניתן למצוא מגוון סוגי אישורים בעלי אופי נוטריוני. ישנו אישור העתק אשר מיועד לוודא שהמסמך אכן נאמן למקור, ישנו אישור רשימת מצאי, ישנו אישור ייפוי כוח, ישנו אישור תרגום (חובה לשלוט בשפה בה כתוב המסמך), ישנו אישור שפלוני אכן חיוכדומה.

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...