תרגום תעודת יושר

לא כל מי שנוסע לחו”ל צריך להצטייד במסמכים מתורגמים. אך יש מקרים שבהם אדם יידרש להציג מסמכים מתורגמים ובהם תעודת יושר. כדאי לדעת מה זה אומר ואיך צריך לפעול.

תעודה שנקראת תעודת יושר הינה מסמך המפרט את קיומם או אי קיומם של רישומים פליליים. זו תעודה אישית אשר כל אחד יכול לבקש ולקבל. באופן רשמי, ניתן לכנות את תעודת היושר תעודה של רישום פלילי. בעוד שעל גורמים בישראל חלה מגבלה באשר לעיון בתעודת היושר של אזרחים מקומיים, עשויה להגיע בקשה כזאת מצד גורמים בחו”ל. כאשר דבר זה נחוץ, יש צורך למסור את התעודה כשהיא מתורגמת. תרגום תעודת יושר חייב להיעשות בצורה נאותה.

תרגום תעודת יושר

לצרכי לימודים או עבודה

הגבולות בין מדינות קיימות, אך הם הרבה יותר מטושטשים ביחס לעבר. אין ספור אנשים חוצים מדי יום ויום את הגבולות בין המדינות השונות, מטעמים שונים. עבור מרבית האנשים שעוברים ממדינה למדינה, כלומר תיירים, תרגום תעודת יושר לא יהיה כל כך רלוונטי. מתי זה כן יהיה רלוונטי? למשל כאשר מטרת הנסיעה חורגת מטיול לזמן קצוב. אם אדם נכנס למדינה זרה על מנת למלא בה תפקיד כלשהו, אם הוא צריך להתייצב מול מעסיק או שהוא אמור ללמוד בבית ספר או במוסד ללימודים גבוהים, עשויה לבוא הדרישה להצגת התעודה. תעודת יושר שתאפשר לימודים או עבודה בחו”ל. למותר לציין כי לעיתים עשויות לחול דרישות נוספות, במקביל. למשל, הוצאת ויזת סטודנט או מסירת מסמכים נוספים, מתורגמים.

איך מנפיקים ואיך מתרגמים

לפני שמזמינים תרגום תעודת יושר יש צורך להגיש בקשה לקבלת התעודה בעברית. בעבר הייתה זו פעולה שכרוכה בתשלום אך כיום התקנות השתנו. כל אחד יכול לגשת לתחנת המשטרה ולבקש לקבל תדפיס של הגיליון בו מפורט רישום פלילי (או היעדרו). הדבר נעשה ללא תשלום אך בכפוף להצגת תעודה מזהה. עם קיומה של התעודה, ניתן לגשת למלאכת התרגום. למרות שניתן לכאורה לפנות לכל מתרגם, לרוב הדבר נעשה בשיתוף נוטריון. זאת מכיוון שנדרשת חתימה הנוטריון על כך שהתרגום הינו נאמן למקור.

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...