תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה.

בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי שהמסמך ממוען אליו, שמדובר במסמך אמיתי ורשמי ממדינת ישראל.

אדם הנפטר בחו”ל (אם היה אזרח ישראלי או לא) ויש לו נכסים בארץ (כגון דירה, מניות וכו’) נדרש לתרגם את תעודת הפטירה משפת המקור לעברית, כדי שיוכלו להוציא צו ירושה או צו קיום צוואה בישראל, לצורך מימוש נכסי הירושה הנמצאים בישראל. בנוסף לתרגום, פעמים רבות מבקש הרשם לענייני ירושה חוות דעת על הדין הזר המסמיך את הרשויות בישראל לממש את הנכסים. 

משרדנו מתמחה בטיפול בהוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה במקרים בהם ישנם יורשים בחו”ל או שהמוריש נפטר בחו”ל. 

בנוסף לתרגום נוטריוני של תעודת הפטירה, חשוב להבין את התהליך והדרישות הקשורות לקבלת צו ירושה או צו קיום צוואה בישראל. תעודת הפטירה מהווה אישור של משרד הפנים על פטירתו של הנפטר, ומהווה מסמך בסיסי המונגש בכל פעם שיש צורך בהוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה.

במקרים של נפטר שהותיר נכסים בישראל והוא נפטר בחו”ל, על המשפחה או היורשים להביא תעודת פטירה מתורגמת משפה המקור לעברית או לשפה נדרשת אחרת, על מנת להגיש את בקשת הצו ירושה או צו קיום צוואה בישראל. התרגום הנוטריוני מאושר מבית הנוטריון מתן למסמך תוקף רשמי ומאושר בפני הרשויות המקומיות.

כחלק מהתהליך, יש לשים על תעודת הפטירה אישור אפוסטיל. חתימת האישור האפוסטיל מאמת את המקוריות והרשמיות של המסמך ממדינת ישראל. זה מבטיח שהמסמך יהיה מוכן לשימוש רשמי גם במדינות אחרות.

משרדנו מתמחה בעיבוד תהליכי צוואות, ירושות ותרמולוגיה במקרים בהם היורשים או המורישים מתגוררים בחו”ל. אנו מספקים שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותינו, ומצוידים בידע וניסיון רב בתחום זה על מנת לסייע בהוצאת הצווים הנדרשים בצורה מהירה ויעילה.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button