תרגום נוטריוני לפתיחת חשבון בנק בחו”ל

כל המסמכים המוגשים לבנק לצורך פתיחת חשבון חייבים להיות מתורגמים לשפה של מדינת היעד (כגון ספרדית לספרד או פורטוגזית לפורטוגל) ומאושרים ע”י נוטריון המאשר שהתרגום מתאים למקור. משרדנו עוסק זה מספר שנים בעניין וסייע ללקוחות רבים בפתיחת חשבון וזאת בעזרת מסמכים שהכנו בצורה מקצועית. 

פתיחת חשבון בנק בחו”ל

בשנים האחרונות ישראלים רבים מחליטים לפתוח חשבון בנק בחו”ל, אם לביצוע השקעות או מסיבות אישיות. פתיחת חשבון בנק במדינה זרה הוא הליך הכרוך באתגרים בירוקרטיים, בעיקר בשל העובדה שלרוב מי שפותח את החשבון אינו אזרח המדינה בה נמצא הבנק ואינו בעל היסטוריה בנקאית ארוכה המוכיחה את הרקע הפיננסי. הדרך הטובה ביותר להימנע מסיבוכים היא להצטייד במסמכים הדרושים לצורך ההליך, לאחר שאלה תורגמו בצורה נכונה ומקצועית על ידי נוטריון הבקיא ברזי השפה במדינת היעד ובמושגים הקריטיים עליהם שמים דגש. 

מהם המסמכים הנפוצים הנדרשים לפתיחת חשבון בנק בחו”ל?

המסמכים הספציפיים הנדרשים לפתיחת חשבון בנק בחו”ל יכולים להשתנות בהתאם למדינה ולמוסד הפיננסי עליהם פונים. עם זאת, משנות ניסיוננו, ישנם כמה מסמכים נפוצים שרוב הבנקים ידרשו מהאדם המגיע לפתוח חשבון בנק. 

  • דרכון כסוג של אמצעי זיהוי (עליו נעשה העתק).
  • הוכחת כתובת על ידי חשבון שירות Utility Bill (כגון ארנונה, חשמל, מים או גז) מהחודשים האחרונים או הסכם שכירות.
  • מקור הכנסה ו/או מקור הכספים שרוצים להעביר לבנק – לרוב הבנקים יהיו מעוניינים לקבל תלושי שכר או הסכם העסקה מתורגמים לשפת מדינת היעד. מסמכים אלה נדרשים לאור חובות השקיפות הקיימים במדינות רבות. 
  • אישור תשלום מס בישראל. לרוב, הבנק ירצה לוודא שהמבקש הוא תושב ישראל המשלם את מיסיו בישראל כדין. שכיר יידרש להציג טופס 106 או תלושי שכר מהחודשים האחרונים ואילו עצמאי יידרש להגיש אישור רו”ח או דוחות מס הכנסה.

חשוב לציין שבמדינות מסוימות עשויות להיות דרישות נוספות לפתיחת חשבון בנק. משרדנו ממליץ ומסייע גם בהכנת יפוי כוח בעבור המעוניינים בפתיחת חשבון באמצעות עורך דין זר (או כל גורם אחר שיטפל לכם בחשבון בזמן שאינכם במדינה). 

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

תרגום נוטריוני לפתיחת חשבון בנק בחו"ל

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button