תרגום מסמכי הגירה

אם החלטתם לבצע רילוקיישן, ודאי תזדקקו גם לתרגום מסמכים להגירה על פי דרישת מדינת היעד. תרגום מסמכים אלו בצורה מקצועית ויסודית יכול למנוע ממכם כאב ראש ולהקל רבות בהליכי הבירוקרטיה הרבים כחלק ממעבר בין מדינות.

מבין המסמכים הנפוצים הדרושים לתרגום: תעודת נישואין, תעודת לידה, רישיון, גיליונות ציונים, תארים, תעודות יושר, תעודות זהות, דרכונים, תעודות בגרות ועוד. 

תרגום המסמכים הינו שלב אחד מבין מספר שלבים בהכנת המסמכים הכולל את אישור המסמכים הרלוונטיים (לא כולם) במשרד החוץ באמצעות אפוסטיל וכן אישורים נוספים במשרדי הממשלה השונים. 

זה מספר שנים שמשרדנו מעניק במקצועיות ובמהירות שירותים אלו ללקוחות שלנו. 

תרגום המסמכים הינו השלב הסופי מתוך מספר שלבים בתהליך המתמשך של תרגום נוטריוני של מסמכי הגירה. מסמכים אלו דורשים גם קבלת אישור אפוסטיל של המסמכים על ידי הרשויות הממשלתיות, כמו גם אישורים נוספים במשרדי הממשלה השונים (בהתאם למסמך ולמשרד אליו הוא שייך- חינוך, דתות, בריאות וכו’). 

אם בחרתם לעבור תהליך רילוקיישן, התרגום המקצועי יכול להיות המפתח להצלחה. מעבר לכך שהוא מאפשר לכם להתמודד ביעילות עם הבירוקרטיה ולהקל על התהליכים המורכבים, הוא מאפשר גם רכישה חלקה של הזכויות וההתארגנות במדינה החדשה. בזכות תרגום מדויק ומקצועי של המסמכים, תוכלו להתמקצע ולהתמודד בצורה הטובה ביותר עם האתגרים של הגירה.

משרדנו מתמחה בתרגום מסמכים לרילוקיישן במקצועיות ובמהירות. 

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

תרגום מסמכי הגירה

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button