עורך דין קניית דירה

תהליך קניית דירה יכול להיות עסק קשה ומבלבל לכל אחד. מכיוון שזוהי העסקה היקרה ביותר אותה מבצע אדם כלשהו בחייו הפרטיים, עליו להיות זהיר מאוד כאשר הוא רוכש דירה. קניית הדירה מלווה בחתימה על חוזה. רבים מאתנו, ולמעשה רובנו לא קוראים את החוזים עד הסוף ובטח שלא מבינים את המשעות של כל סעיף וסעיף. כיום אפילו בעלי בית מבקשים מעורכי דין להכין למענם חוזה שכירות. למעשה במעמד חתימת החוזה במקרים רבים גם בעל הבית וגם השוכר מגיעים עם עורכי דין על מנת שלא ייווצרו בעיות לאחר חתימת החוזה.

ייפוי כוח לבנק

כל מי שקונה דירה צריך עורך דין ולמעשה נוטריון לרכישת דירה שיעזור לו לעבור את התהליך בצורה קשה. היום אין כל דרך לקנות דירה במזומן ומבלי לקחת הלוואות, אלא אם כן הקונה הוא מיליונר. מחירי הנדל”ן בישראל הם מהגבוהים בעולם ולכן קודם כל על קונה הדירה לגשת לבנק ולבקש משכנתא. הבנק ייתן את המשכנתא אך ורק בתנאי שמי שמלווה ייתן ייפויי כח לבנק על הנכס. יש להחתים על ייפויי הכח את הנוטריון. מסמך זה מאפשר לעשות  לבנק את מה שהוא ירצה עם הנכס במקרה ומי שלקח את ההלוואה אינו עומד בה.

חתימה על חוזה קניית דירה

כאמור חוזים הם מסמכים קשים להבנה. אומנם לא חלה חובה להשתמש בנוטריון לצרכי קניית דירה, אבל לא תמצאו רבים שיחתמו בעצמם מול קבלן על חוזה כזה. בעבר קרו לא מעט מקרים בהם קבלן פשוט את הרגל, לא עמד בחוזה וברח מהארץ מבלי להחזיר את הכסף ללקוחות שנשארו ללא דירה. נוטריונים לא רק מייעצים האם החוזה טוב ואפשר לחתום עליו. הם גם מאשרים את תוכנו ובמקרה והנושא מגיע לבית משפט, אישור נוטריוני על חוזה יכול להוות הוכחה חדה וברורה לצדקתו של הלקוח.

בחירת נוטריון

את הנוטריון יש לבחור בקפידה. על פי חוק הוא מחויב להיות בעל וותק של לפחות עשור במקצוע. כדי לקבל את הרישיון עליו לקבל אישורים מהוועדה המתאימה ולהיות בעל עבר נקי. לכן חשוב לדרוש רישיון המוכיח את זכותו לעסוק במקצוע. כמו כן כדאי לבחור נוטריון המתמחה בעסקי נדלן מאשר נוטריון אחר שתחום המומחיות שלו רחוק ממה שאתם צריכים.

לקביעת פגישה (במשרדנו או בבית הלקוח ללא תשלום נוסף) וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.
טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

לקוחות יקרים,
אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.
בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.
שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!

Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...