עורך דין קניית דירה

תהליך קניית דירה יכול להיות עסק קשה ומבלבל לכל אחד. מכיוון שזוהי העסקה היקרה ביותר אותה מבצע אדם כלשהו בחייו הפרטיים, עליו להיות זהיר מאוד כאשר הוא רוכש דירה. קניית הדירה מלווה בחתימה על חוזה. רבים מאתנו, ולמעשה רובנו לא קוראים את החוזים עד הסוף ובטח שלא מבינים את המשעות של כל סעיף וסעיף. כיום אפילו בעלי בית מבקשים מעורכי דין להכין למענם חוזה שכירות. למעשה במעמד חתימת החוזה במקרים רבים גם בעל הבית וגם השוכר מגיעים עם עורכי דין על מנת שלא ייווצרו בעיות לאחר חתימת החוזה.

ייפוי כוח לבנק

כל מי שקונה דירה צריך עורך דין ולמעשה נוטריון לרכישת דירה שיעזור לו לעבור את התהליך בצורה קשה. היום אין כל דרך לקנות דירה במזומן ומבלי לקחת הלוואות, אלא אם כן הקונה הוא מיליונר. מחירי הנדל”ן בישראל הם מהגבוהים בעולם ולכן קודם כל על קונה הדירה לגשת לבנק ולבקש משכנתא. הבנק ייתן את המשכנתא אך ורק בתנאי שמי שמלווה ייתן ייפויי כח לבנק על הנכס. יש להחתים על ייפויי הכח את הנוטריון. מסמך זה מאפשר לעשות  לבנק את מה שהוא ירצה עם הנכס במקרה ומי שלקח את ההלוואה אינו עומד בה.

חתימה על חוזה קניית דירה

כאמור חוזים הם מסמכים קשים להבנה. אומנם לא חלה חובה להשתמש בנוטריון לצרכי קניית דירה, אבל לא תמצאו רבים שיחתמו בעצמם מול קבלן על חוזה כזה. בעבר קרו לא מעט מקרים בהם קבלן פשוט את הרגל, לא עמד בחוזה וברח מהארץ מבלי להחזיר את הכסף ללקוחות שנשארו ללא דירה. נוטריונים לא רק מייעצים האם החוזה טוב ואפשר לחתום עליו. הם גם מאשרים את תוכנו ובמקרה והנושא מגיע לבית משפט, אישור נוטריוני על חוזה יכול להוות הוכחה חדה וברורה לצדקתו של הלקוח.

בחירת נוטריון

את הנוטריון יש לבחור בקפידה. על פי חוק הוא מחויב להיות בעל וותק של לפחות עשור במקצוע. כדי לקבל את הרישיון עליו לקבל אישורים מהוועדה המתאימה ולהיות בעל עבר נקי. לכן חשוב לדרוש רישיון המוכיח את זכותו לעסוק במקצוע. כמו כן כדאי לבחור נוטריון המתמחה בעסקי נדלן מאשר נוטריון אחר שתחום המומחיות שלו רחוק ממה שאתם צריכים.

לקביעת פגישה (במשרדנו או בבית הלקוח ללא תשלום נוסף) וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.
טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button