עולם המשפט

מהלכים רבים בעולם המודרני נקבעים וקיימים בעצם רק בעולם המשפטי ואצל נוטריון. הרי אין באמת ישות שנקראת ‘טבע’ או אפילו ‘מדינת ישראל’ אלא אך ורק במישור המשפטי. לא נוכל לפגוש את ‘טבע’ ולא נוכל  לשבת לקפה ומאפה עם ‘מדינת ישראל’.
 
אמנם יש אנשים שמוסמכים לתבוע בשם ‘מדינת ישראל’ אולם שוב, מדובר במישור משפטי ולא מהותני. אילו סוגי דיונים מתנהלים בבתי משפט ואילו שירותים נוספים מחייבים ייעוץ או שירות משפטי.
 

סוגי דיונים משפטיים

דיון אזרחי – תביעה היא המונח בו אדם מבקש סעד מבית המשפט מאדם אחר הוא הנתבע. אולם מספר התובעים והנתבעים לאו דווקא מוגבל. המשפט האזרחי בישראל מתנהל בבית משפט השלום או בבתי משפט למשפחה ובתי דין רבניים. לרוב הסעד המבוקש הוא כספי או הצהרתי ולעיתים צווי מניעה או צו המורה לנתבע לנקוט צעד מסוים. המשפט האזרחי עוסק לרוב בדיני חוזים, משפחה, עבודה, קניין ועוד.
 
דיון פלילי – בהליך הפלילי המדינה היא המאשימה. היא זו המגישה כתב אישום כנגד האזרח או אזרחים הנאשמים. ישנו הליך הנקרא קובלנה פלילית בו המאשים הוא אדם פרטי כנגד אדם אחר. אפשרות זו פתוחה רק בפני תחום מצומצם של עבירות בהן איסור לשון הרע או פגיעה בצנעת הפרט. המשפט הפלילי עוסק בכל ההתנהגויות האסורות לפי הדין הפלילי.
 
דיון מנהלתי או שימוע – הינו הליך משפטי קצר יותר הנערך בפורמט דומה למשפט אולם נערך בפני מי שמוסמך לכך כגון חבר מנהלים ברשות מסוימת ולאו דווקא שופט. מטרת השימוע היא לערוך דיון משפטי קצר בו ניתן להשמיע טיעונים ולהציג ראיות. נערך בישראל לפני פיטורים או לפני הגשת כתב אישום  וכן לפני החלטה של רשות מנהלית כלשהיא. המשפט המנהלי מסדיר את פעילות הרשויות הציבוריות.
 
בכל סוגי הדיונים האלו יש בידי הגורמים להיעזר בשירותי עריכת דין או נוטריון על מנת להצדיק ולהוכיח את צדקתם.
 
עו”ד נוטריון עבאדי מיגל, בעל וותק של למעלה מ 20 שנה בתחום המשפט בישראל ובעולם. מספק את כל השרותים הנוטריוניים, 24 שעות ביממה בכל אזורי הארץ.
 

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button