נוטריון

מהו נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים אחרים.
מסמכי הנוטריון יכולים לשמש כראיה בבית המשפט או בפני רשויות ממשלתיות אחרות, וזאת הן בארץ והן מחוץ לה. תפקיד נוטריון ושכרו של נוטריון מוסדר בחוק הנוטריונים. סמכותו ומשרתו של נוטריון הוא על פי הדין במדינת ישראל. לנוטריון השפעה רבה שכן הוא בעצם “חותמת” המעידה על מקוריות של מסמכים וכן הוא יכול לאשר אותם. הנוטריון יכול לשמש כדמות אמינה לשם קבלת הוכחות או בכדי לאמת דבר מה מסויים. בישראל קיימים נוטריונים רבים, אך לא קל הוא למצוא נוטריון איכותי ומקצועי מספיק. משרד נוטריון מיגל עבאדי מספק שירותי נוטריון כבר מעל לעשור בהצלחה יתרה. הלקוחות, המקצועיות והוותק מאפשרים זאת.

הכללים המנחים בבחירת נוטריון

כאשר בוחרים נוטריון, יש מספר כללים מנחים. ככלל, עדיף נוטריון אשר בעל ניסיון מוכח ולו לקוחות רבים. כמו כן נוטריון צריך להיות מוסמך ובעל עשר שנות ניסיון של עריכת דין.

שימו לב, כי הנוטריון צריך להיות בקיא במונחי המקצוע, צריך לדעת את שפת האם של התרגום וצריך לשים לב לפרטים הקטנים. בלי כל אלה קשה לומר כי תוצר הנוטריון יהיה איכותי ולטעמכם.

לא כל אחד עורך דין יכול להיות נוטריון ולהפך. נוטריון הוא בעל ניסיון רב שנים, מקצועיות וטיפול בלקוחות רבים.

מה תפקידיו של נוטריון

על פי סעיף 7 לחוק הנוטריונים מוסמך הנוטריון לבצע את הפעולות הבאות:
1.    אימות חתימה על מסמך
2.    לאשר שהחתום במסמך, על שם זולתו, היה מוסמך לכך
3.    אישור נכונות העתק  של מסמך
4.    אישור נכונות תרגום של מסמך
5.    קבלת ואישור תצהיר והצהרה אחרת
6.    אישור שאדם פלוני חי
7.    אישור נכונות  של רשימת מצאי
8.    עריכת העדה של מסמך סחיר
9.    לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר
10.  שימוש  בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר
11.  אימות  הסכם ממון בין בני זוג, שנחתם לפני הנישואין

קצת על משרד נוטריון מיגל עבאדי

נוטריון מיגל עבאדי הוא עורך דין בעל יותר מעשר שנות ניסיון.
בעברו ניהל משרד עו”ד גדול ומוכר בבואנוס איירס. המשרד פעיל עד היום ועוסק בתחומים שונים כגון בדיני מסחר, דיני עבודה והדין האזרחי. בין לקוחות כת דין קרינה מרמלשטיין ועורך דין לאונרדו עבאדי.
נוטריון מיגל עבאדי הוא בעל תואר שני למשפטים ומשנת 2004 גם חבר לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן הוא דירקטור בחברות פרטיות שונות (“בוטונרה אבז’נדה”, “מרסריה  לה אסטרליה”).
נוטריון מיגל עבאדי נותן יעוץ משפטי בפרלמנט המרכזי  ובמועצות  מקומיות ונושאים חוקתיים וכמו כן, שימש מרצה באוניברסיטה לאומית בואונס איירס (הפקולטה למשפטים) בתחום הדין האזרחי, דיני אזרחי ודיני חוקה.
פעילות המשרד הענפה וההערכה לה הוא זכה, לצד העבודה באוניברסיטה אפשרה יצירת מערך קשרים עשיר הכולל את הפרלמנט, רשויות מקומיות קטנות וגדולות, משרדי הממשלה, ומערכת המשפט.
בישראל פעיל נוטריון מיגל עבאדי בארגון “עולי אמריקה הלטינית” בתמיכה ועזרה לעולים חדשים.
בין עבודות המשרד של נוטריון מיגל עבאדי בישראל ניתן לציין ניהול חברות נדל”ן, ייעוץ ברכישת מגרשים, הקמת פרויקטים גדולים למגורים בדרום אמריקה, הסכם ממון ושירותי תרגום נוטריוני.
עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון צרפתית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

 

נוטריון

מיגל עבאדי נוטריון

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button