נוטריון רוסית

נוטריון רוסית – עו"ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מדוע יש צורך בנוטריון רוסית?

הרבה מאוד אנשים שמהגרים ממדינה צריכים להיעזר בשירותי נוטריון על מנת לתרגם את כל המסמכים הרשמיים שלהם לשפה הנהוגה במדינה אליה הם עוברים כך שיתקבלו כמסמכים רשמיים באותה מדינה בהתאם לכל הכללים.

במדינת ישראל שנחשבת למדינת עלייה שעליה מהגרים בכל שנה הרבה מאוד אנשים שרובם מגיעים ממדינות ברית המועצות לשעבר חשוב מאוד שיהיה נוטריון רוסית שיוכל לתרגם את כל המסמכים אשר העולים מביאים איתם על מנת שההשכלה אותה רכשו במדינה ממנה עזבו, שנות הוותק אותם הם צברו בעבודתם, תעודות הנישואין שלהם ושאר המסמכים הרשמיים אותם הם הביאו עימם יקבלו תוקף חוקי גם בארץ ישראל.

 

מהו נוטריון רוסית?

נוטריון רוסית הוא סמכות משפטית לכל דבר שיכולה לאשר את תוקפם ואמינותם של המסמכים הרשמיים המובאים בפניו בשפה הרוסית ולאחר אישור אמינותם של המסמכים על נוטריון ברוסית גם לתרגם את המסמכים לעברית כאשר עומדות בפניו שתי אפשרויות: לבצע בעצמו את תרגום המסמכים מרוסית בעצמו או לקבל מסמכים אשר תורגמו מרוסית על ידי מתורגמן מוסמך ולתת להם אישור חוקי.

למרות שישנם אנשי מקצוע שונים המוסמכים לתת אישורי נוטריון ושירותי תרגום שונים למסמכים מסוימים, נוטריון ברוסית לרוב הוא בעל ותק של עשר שנים לפחות ועל כן הפנייה אליו מבטיחה שהמסמכים יתורגמו בצורה הטובה ביותר ובהתאם לחוק.

 

שירותים נוספים ע"י נוטריון רוסית

שירותים נוספים אותם נוטריון רוסית יכול להציע ללקוחותיו הם אימותי חתימות, מתן אישורי חיים, מתן אישורי נוטריון על נכונות העתקת מסמכים, תרגום של תצהירים וחוות דעת רפואיות ומתן אישורים על עריכת צוואה.

לפונים למשרדי נוטריון רוסית חשוב לזכור שלמרות החשש שעולה עקב התעסקותו של הנוטריון ברוסית עם מסמכים אישיים ורגישים ללקוחותיו, הנוטריון ברוסית מחויב בהתאם לכללי האתיקה המקצועית שמאפשרים לו לעסוק בתחומו להישאר נאמן ללקוחותיו ולא לפרסם את המסמכים אליהם הוא נחשף במסגרת עבודתו לאף גורם שלישי שאין לו אישור לשם כך.

במסגרת חוק הנוטריונים על הנוטריון לשמור את כל המסמכים שעליהם הוא עבד בארכיון אותו הוא מייצר במשרדו תוך שמירה על סודיות המסמכים ועל מקצועיות רבה תוך כדי הטיפול באותו ארכיון
 
לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.
 
עו"ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון רוסית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 ("הממנה"), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה קו ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...