נוטריון צרפתית

נוטריון צרפתית – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

מהו נוטריון צרפתית?

על פי חוק, נוטריון צרפתית וכמוהו כל נוטריון אחר כמו נוטריון תל אביב הינו עורך דין שהוסמך לעסוק במסמכים משפטיים וביכולתו לאמת, לאשר ולערוך את אותם מסמכים משפטיים.

כאשר נוטריון בצרפתית חותם על המסמכים בהם הוא טיפל, חתימה זו מעידה על כך שמדובר במסמכים חוקיים ומקוריים שיוכרו במערכות המשפטיות באותה ארץ ולעיתים גם בארצות אחרות בעולם.

הסמכויות הרבות של הנוטריון ניתנות לו עקב הדרישות הרבות שעליו לעמוד בהן על מנת להתמנות לנוטריון כגון ניסיון של עשר שנים לפחות כעורך דין בטרם המינוי, הכשרה מיוחדת אותו עליו לעבור על ידי משרד המשפטים וקבלת אישור של ועדה מיוחדת למינוי נוטריונים.

מה הפעולות אותן מוסמך לבצע נוטריון צרפתית

לאחר מינויו של נוטריון בצרפתית, יש בסמכותו של אותו נוטריון לבצע פעולות משפטיות חשובות מאוד כגון: אישור הסכמים שמובאים בפניו כגון הסכמי ממון טרם נישואין וצוואות.

על הנוטריון לוודא כי המסמכים שמוגשים בפניו מקוריים, ונחתמו בהסכמתם של בעלי הממון מבלי שקיבלו איומים על חייהם או שהופעלו עליהם לחצים על מנת שיחתמו על אותם מסמכים.

עוד תפקיד חשוב של נוטריון בצרפתית הוא אישור חוזים לאחר שנבדקו שני הצדדים החתומים על אותם מסמכים והוכח מעל כל ספק שהאנשים שהגיע אליו הם האנשים החתומים על החוזה והחתימה של שניהם בוצעה מתוך רצון משותף של שניהם.

לאחר אישורו של הנוטריון לגבי מקוריות המסמך, המסמך יוצג בפני בית המשפט שייעזר בקביעתו על מנת לקבל החלטות חשובות ועל כן חשוב מאוד שהנוטריון יהיה מקצועי ויהיה בטוח בקביעתו שמדובר במסמכים מקוריים שמקובל על שני הצדדים.

מה עלויות הפעולות אותן מבצע נוטריון צרפתית

חלק מהמחירים אותם גובים הנוטריונים בעבור עבודתם הינם קבועים בהתאם לתקנות הנוטריונים והנוטריונים אינם מורשים לשנות את המחירים על דעת עצמם כמו לדוגמא המחיר אותו הם גובים בעבור תרגום מסמכים.

אולם, מרבית המחירים על שירותי הנוטריונים אינם מוסדרים בתקנות הנוטריונים ועל כן כל נוטריון גובה מחירים שונים בהתאם להערכתו ולכן מומלץ לפנות למספר נוטריונים ולבקש הצעות מחיר בעבור השירות בו אתם מעוניינים בטרם בוחרים סופית לאיזה נוטריון לפנות.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון צרפתית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button