נוטריון צ'כית

נוטריון צ'כית – תרגום נוטריון לצ'כית

 

נוטריונים הם נאמני ציבור שתפקידם על פי החוק הוא לאמת, לאשר, להעיד ולערוך כמעט כל מסמך משפטי שקיים בארץ ובעולם על מנת שניתן יהיה להשתמש באותו מסמך משפטי במוסדות הרשמיים או כראיה בהליכים משפטיים שמתקיימים בארץ ישראל או בכל מדינה אחרת שחתומה על אמנת האג.

 

כאשר נוטריון צ'כית או כל נוטריון אחר חותם על מסמך משפטי כלשהו, לחתימתו יש חשיבות רבה משום שהיא מעניקה למסמך אישור רשמי על כך שהוא תקין וניתן יהיה להשתמש בו במרבית הפעולות המשפטיות שלשמו הוא נועד.

 

על נוטריון בצ'כית כמו על כל נוטריון אחר להיות זהיר מאוד בעת מתן אישורים למסמכים, משום שכל ספק שעולה לגבי תקינות המסמך או כל מסמך שאיננו מוצמד למסמך הראשי כפי שהוא נדרש הופך את המסמך ללא תקין וחסר תוקף.

 

 

על פי אילו חוקים פועל נוטריון צ'כית

למרות שנוטריונים הם עורכי דין במקצועם, הסמכות שניתנת להם להתמנות לנוטריונים היא בהתאם לחוק הנוטריונים ולא בהתאם לחוקי לשכת עורכי הדין.

חוק הנוטריונים כולל בתוכו את עיקרי הסמכויות שיש לנוטריונים והוא עוסק ב: סמכויות ועדת הרישיונות למנות עורכי דין לנוטריונים כאשר הם עומדים בדרישות שנקבעו על ידי משרד המשפטים וסמכותה לדחות מועמדים כאשר הם אינם עומדים בדרישות או כאשר הוגשה התנגדות למינויים, תנאי הכשירות לכהונה שמפרטים כיצד על עורך דין שמעוניין להתמנות לנוטריון להגיש את בקשתו לועדת הרישיונות והתנגדות למינוי שמסביר כיצד יש לטפל בהתנגדויות שמוגשות כנגד מינויים.

 

האם כל עורך דין יכול להיות נוטריון צ'כית

לא כל עורך דין יכול להיות נוטריון בצ'כית משום שישנם דרישות מאוד קפדניות מצד משרד המשפטים על מנת שניתן יהיה למנות מישהו לנוטריון.

 

על עורך דין להיות בעל ותק של עשר שנות עבודה בעריכת דין לפחות בטרם הוא מגיש בקשה להתמנות לנוטריון.

 

עקב סמכויותיו הרבות של נוטריון בצ'כית וכל נוטריון אחר, חשוב מאוד שכל מי שיהיה מעוניין להתמנות לנוטריון יהיה בעל וותק רב בתחום על מנת שיוכל להשתמש בסמכויותיו בתבונה ולמלא את תפקידו כנוטריון על הצד הטוב ביותר.

 

לקביעת פגישה במשרדינו או בבית הלקוח (ללא עלות נוספת) וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 ("הממנה"), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה קו ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...