נוטריון פורטוגזית

נוטריון פורטוגזית – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

מהו נוטריון פורטוגזית?

כל אחד צריך בשלב מסוים בחייו לאשר חוזה או לאמת מסמך כלשהו ועל כן שירותי נוטריון בפורטוגזית כמו בכל שפה אחרת חשובים מאוד וקפדניים מאוד בהתאם.
על מנת שלא יקרה מצב בו נוטריון פורטוגזית מאשר מסמך שאיננו מקורי, הנוטריון מקפיד מאוד על ביצוע ובדיקת כל הפרטים הקטנים בכך שהוא מוודא במגוון צורות שמדובר במסמך אמיתי, שכל מי שחתם על אותו מסמך עשה זאת מרצונו החופשי מבלי שלחצו עליו לעשות זאת ושהאנשים שהגיע אליו הם אכן האנשים שחתמו על אותו מסמך או באי כוחם בהתאם לחוק.

תפקידים חשובים אותם ממלא נוטריון פורטוגזית

אחד התפקידים החשובים ביותר אותם נוטריון בפורטוגזית וכמובן גם כל שאר הנוטריונים מבצעים בתדירות רבה הוא אישור הסכמים.
ההסכמים הנפוצים ביותר בהם עוסקים נוטריונים מרבית זמנם הם הסכמי ממון וצוואות שדורשות הקפדה רבה במהלכם אישורם.
הסכמי ממון הם מסמכים משפטיים שקובעים מה הם החוקים שיחולו של זוג במקרה שהם ייפרדו לאחר נישואיהם ובהתאם לאותם חוקים יקבעו מרבית הסכמי הגירושין שלהם בבתי הדין הרבניים או בבתי הדין לענייני משפחה.

החשש בצוואות הוא שהאדם שכתב את הצוואה, כתב או חתם עליה בניגוד לרצונו לאחר שאיימו עליו שיעשה זאת ועל כן על מנת שצוואה תקף תוקף עליה להיות חתומה על ידי נוטריון בפורטוגזית או בכל שפה אחרת שיוכיח את אמינותה ומקוריותה.

מתי רשאי נוטריון פורטוגזית לוותר על לקוח

כמעט בכל הפעמים בהם פונים לקוחות לקבל שירות אצל נוטריון, הם זוכים למענה מיידי מצד הנוטריון והיענות של אותו נוטריון לבצע את הפעולות שלשמם פנו אליו הלקוחות בתמורה למחיר של אותה פעולה כפי שנקבע על ידי תקנון הנוטריונים.
אולם, למרות שאין חוק שקובע זאת, נוטריון לפורטוגזית רשאי לוותר על לקוח כאשר הוא רואה שהאדם שפונה אליו על מנת שיבצע עבורו פעולה כלשהי כמו לדוגמא חתימה על מסמך, אינו מעוניין לבצע את אותה פעולה ביוזמתו אלא נאלץ לעשות זאת עקב לחץ חיצוני מצד אנשים אחרים שמעוניינים באותה חתימה או עקב אי הבנה של ההשלכות של אותה חתימה על עתידו.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון פורטוגזית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button