נוטריון בת ים

נוטריון בת ים – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בת ים

נוטריון הינו עורך דין המוסמך בהתאם לחוק לאמת, להעיד ולאשר מסמכים משפטיים.
בין תפקידיו של הנוטריון הם אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות תגרום של מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, לאמת הסכם ממון בין בני זוג, שנחתם לפני הנישואין, לאשר שאדם פלוני חי ועוד אישורים ופעולות שרק איש מקצוע כמו נוטריון בבית ים או בכל עיר אחרת יכול לבצע.

בחירת נוטריון בבת ים

אם הינכם מתגוררים בעיר בת ים למשל, מומלץ מאוד גם להשתמש בשירותיו של נוטריון בת ים. ההיצע של חברי לשכת עורכי הדין אשר משמשים כנוטריון הינו גדול ולכן חשוב לערוך בדיקה מקיפה והשוואה בין כל נוטריון בבת ים אשר אתם עומדים להשתמש בשירותיו.
הרבה משרדי עורכי דין בעיר בת ים יוכלו להעניק לכם שירותים נוטריוניים. בדקו האם הם עושקים ומומחים בתחום שבו אתם מתעניינים. בדקו האם ביצעו פעולות ואישורים בסדר גודל שאתם מעוניינים בו, בעבר.

מספר כללים בבחירת נוטריון בבת ים

באם יש לכם מספר שמות של נוטריון בת ים ואם טרם התחלתם לחפש, חשוב שתדעו מספר דברים שהכרחיים במקצוע הנוטריון.
על נוטריון בת ים, וכל עיר אחרת חובה להיות אזרח ישראל, כמו כן חובה שיהיה חבר לשכת עורכי הדין, שעסק בעריכת דין 10 שנים לפחות, לא הורשע בעבירה שיש עמה קלון או הושעה מלשכת עורכי הדין, ועבר השתלמות מיוחדת.
נוטריון בת ים חייב להיות נאמן ללקוחותיו, חייב לשמור על סודיות בכל הנאמר ובכל הידוע לו, הוא היחיד שיכול לחתום על האישור בו אתם חפצים.
כמו בכל עיר, גם נוטריון בת ים מצוי בתחרות רבה עם עמיתיו למקצוע. משרדי עורכי הדין יחפצו וידאגו להילחם על כל לקוח על כל חתימה. כך גם עו”ד ונוטריונים פרטיים אשר לא משתייכים למשרד גדול.
כאשר אתם בוחרים להשתמש בעזרתו של נוטריון בת ים, בדקו ראשית האם קיימת אפשרות להיוועץ עמו או להיפגש ולתאם ציפיות ללא תשלום. לאחר שקיבלתם הצעת מחיר מנוטריונים שונים וערכתם בדיקה מקיפה לגבי פעילותם בעבר נותר רק לבחור באחד אשר מתאים לכם ביותר.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

מיגל עבאדי נוטריון בת ים נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בת ים שמח לשרת את תושבי בת ים

לקביעת פגישה עם נוטריון בת ים וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בת ים, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button