נוטריון בקריות

נוטריון בקריות עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בקריות

העליות האחרונות הביאו אוכלוסיות שלמות של עולים חדשים. הרבה מהם מצאו את מקום מגוריהם בקריות. בשנות השישים הגיעו לקריות עולים מרומניה, אחריהם עולים מרוסיה ובשנים האחרונות הגיעו לקריות עולים חדשים מארצות דוברות ספרדית, מצרפת, מרוסיה ומארצות אנגלוסכסיות. רבים מהעולים נזקקים לשירותים של נוטריון בקריות .עולים רבים  מחפשים נוטריונים בקריות המדברים  בשפתם לצורך חתימה על מסמכים מארצות המוצא שלהם.

עורך הדין מיגאל עבאדי עלה לישראל מבואנוס איירס והוא דובר פורטוגזית וספרדית ברמת שפת אם. עוד בבואנוס איירס היה לו משרד גדול שעסק בעריכת דין. בבואו לישראל הוא הקים משרד של נוטריון בקריות הדובר שפות רבות וביניהן גם השפה הספרדית.

משרדו של עו”ד עבאדי מטפל בנושאים רבים  וביניהם אימות מסמכים ,הסכם חיים משותפים, הסכם ממון, אישורי אפוסטיל ועוד. בשל העולים הרבים המתגוררים בקריות יש ביקוש גדול של נוטריון בקריות השולט במכמני השפות הרבות.
 

מדוע קיים צורך מיוחד לנוטריון בקריות?

נוטריונים בקריות בשירות חברות סטארטאפ: בשל הקרבה לטכניון הנמצא בחיפה בוגרים רבים הקימו בקריות חברות הזנק. חברות אלו הן לרוב  חברות בינלאומיות או חברות המחפשות קשרים בינלאומיים. כדי לקיים קשרים עסקיים עם חברות בינלאומיות נדרשת התערבות של נוטריון בקריות. נוטריון בקריות עוזר לאמת מסמכים. למסמכים רבים המועברים בין החברות בישראל לחברות הבינלאומיות נדרש אימות נוטריוני.
 

כיצד נוטריון בקריות עוזר לחברות הזנק?

1. נוטריון בקריות מאמת את החוזים ואת המאזנים עסקיים – חברות ההזנק השוכנות בקריות מחפשות נוטריון בקריות השולט בשפות רבות. כדי לקיים קשרים עסקיים תקינים יש צורך בתרגום  מאזנים שנערכו על ידי רואי חשבון. את המאזנים מתרגמים לשפת היעד.
 
2. הנוטריון מאמת את המידע וחותם עליו חתימה נוטריונית וכך גם באשר לתרגום חוזים. אימות נוטריוני של חוזים מומלץ שייעשה על ידי נוטריון השולט בשפת היעד.
 

את הקריות הקימו בשנת 1941 והקריה הראשונה שהוקמה הייתה קריית ים. כיום חלק מהקריות , קריית ים, קריית מוצקין וקריית אתא,הוכרזו כערים וחלק מהן מסונפות לחיפה. מאז 1941 גדלו הקריות והתפתחו. בעבר, המפעלים במפרץ חיפה היו מקור הפרנסה העיקרי, אך כיום תושבים רבים עוסקים מסחר בהוראה בבנקאות בעריכת דין ועוד.

נזקקים לשרות של נוטריון בקריות? אל תהססו!
  
מיגל עבאדי נוטריון בקריות נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון בקריות שמח לשרת את תושבי קריות.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון בקריות וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בקריות, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button