נוטריון במודיעין

נוטריון במודיעין – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון במודיעין

נוטריון במודיעין הוא עורך דין שניתנו לו הסמכויות לאמת, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים שונים וכאשר נוטריון מודיעין נותן את אישורו על מקוריותו של מסמך כלשהו או נותן את אישורו על הפרטים השונים המופיעים במסמך כגון זהות החותמים, אישורו מתקבל כראייה משפטית לכל דבר.

אם בעבר היו שתי משרות של נוטריונים שהתחלקו לנוטריון ציבורי ונוטריון למסמכים יוצאי חוץ ולכל אחת מהמשרות היו תחומים ספציפיים אותם בהם הם טיפלו, כיום שתי משרות הנוטריון אוחדו למשרה אחת כללית ועל כן נוטריון במודיעין מוסמך לבצע את כל האישורים הנדרשים וכל המסמכים הנחתמים על ידי נוטריון מאושרים כראיות בפני כלל הרשויות ובתי המשפט.

אל נוטריון במודיעין מגיעים הרבה אנשים שמעוניינים לקחת משכנתא מהבנק ולשם כך הם צריכים להביא יפוי כח לבנק שחתום בידי הנוטריון על מנת שהבנק יאפשר להם לרשום את המשכנתא על שם הקונים, על מנת שהבנק יאשר רישומים שונים בטאבו ועל מנת שהבנק יכיר באנשים אחרים אותם הם מעוניינים לשלוח מטעמם על מנת להסדיר את המשכנתא בבנק.
 

הגירה מהמדינה ושירותים נוספים

כל מי שמעוניין להגר ממדינה למדינה או שצריך לנסוע למדינה אחרת לתקופה מסויימת בגלל העבודה צריך לגשת לנוטריון על מנת שיחתום על אישורים שונים כגון אישורי השכלה, אישורים שונים על התארים האקדמאיים, אישור על תעודת הנישואין ועוד על מנת שייכנסו לתוקף במדינה החדשה.

נוטריון מודיעין מעניק גם שירותים נוספים כגון עריכת צוואה שבעזרת חתימתו של הנוטריון תערך בצורה מסודרת ותמנא מחלוקות בעתיד בין היורשים, עריכת הסכם ממון בין בני זוג שמעוניינים להתחתן, חתימה על אישורי חיים שמעידים על כך שהבן אדם שפונה אליו עדיין בחיים על מנת שיוכל לקבל פיצויים שונים כדוגמא הפיצויים מגרמניה אותם מקבלים ניצולי השואה ואישור תרגומים של מסמכים רשמיים על מנת שיהיו בתוקף במדינות שונות.

 

מחירי נוטריון במודיעין

המחירים אותם לוקח הנוטריון בעבור כלל השירותים אותם הוא מעניק הם מחירים קבועים שנקבעים באגרת הנוטריונים, המחירים אחידים לכלל משרדי הנוטריון ברחבי הארץ ומשתנים רק בתאריכים קבועים בהם הם מתעדכנים על פי מדד המחירים לצרכן המעודכן באותו היום.
  
מיגל עבאדי נוטריון במודיעין נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון במודיעין שמח לשרת את תושבי מודיעין.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם נוטריון במודיעין וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון במודיעין, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

לקוחות יקרים,
אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.
בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.
שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!

Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...