נוטריון בגדרה

נוטריון בגדרה – עו”ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

 

מיגל עבאדי הוא עו”ד ונוטריון בגדרה

נוטריון בגדרה הוא למעשה עו”ד שהוסמך ע”פ חוק לתפקד גם כנוטריון לטובת אזרחי המדינה. כיום אין אדם שלא נזקק או יזדקק בעתיד לשירותיו של נוטריון גם בגדרה. השימוש בשירותיו של נוטריון נועד בעיקר לאימותי חתימה, תרגומי מסמכים עבור הרשויות השונות בארץ ובחו”ל, אישורי הסכמי ממון בין בני זוג שטרם נישאו, אימות מסמכים שונים ועוד שלל פעולות הדרושות את חתימתו של נוטריון מקצועי ומוסמך.
 

מי כשיר לכהן כנוטריון

ע”פ סע’ 2 לחוק הנוטריונים, תשל”ו-1976 התנאים המצטברים הנדרשים להסמכה כנוטריון הם כדלקמן: על אדם המבקש להתמנות כעו”ד עליו להיות אזרח ישראלי או תושב קבע בישראל, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל כאשר לפני הבקשה להתמנות כנוטריון יש לו ותק כעורך דין פעיל של 10 שנים לפחות, מתוכן חמש וחצי שנים לפחות בישראל, לא הורשע בישראל או בחו”ל בעבירה פלילית שיש עימה קלון (עבירות שע”פ הפסיקה נחשבות למוכתמות בקלון הן בין היתר עבירות הקשורות לאלימות, עבירות מרמה ועוד).
 

מהן סמכויותיו של הנוטריון

סמכויותיו של הנוטריון קבועות בסע’ 7 לחוק הנוטריונים והן במסגרת של רשימה סגורה, כלומר מעבר לסמכויות שיפורטו בהמשך, לנוטריון אין סמכויות נוספות והן: אימות חתימה על מסמך, אישור שהחתום על המסמך בשם זולתו, היה מוסמך לכך, אישור על נכונותו של העתק מסמך, אישור נכונותו של תרגום מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, אישור על כך שאדם פלוני חי, אישור נכונותה של רשימת מצאי, עריכת העדה של מסמך סחיר, אימות הסכם ממון בין בני זוג שטרם נישאו ועוד.
 

עלויות שכר טרחתו של הנוטריון

שכר טרחתו של הנוטריון עבור ביצוע סמכויותיו קבוע בחוק, תקנות הנוטריונים (שכר שירותים), תשל”ט-1978. שכר הטרחה מתעדכן אחת לשנה בתאריך ה-1 לינואר, ע”פ מדד המחירים לצרכן וכאמור הוא קבוע ואינו ניתן למיקוח. באתר משרד המשפטים ניתן למצוא רשימה מפורטת לפרטי פרטים הכוללת את המחיר עבור כל פעולה שנמצאת בסמכותו של הנוטריון.
 

כיצד בוחרים נוטריון

פלח השוק של עורכי הדין מוצף ונוטריונים יש בשפע, כיצד תדעו במי לבחור? פשוט מאוד, ערכו סקר שוק קצר באמצעות גוגל ורצוי שתבחרו בנוטריון אשר סמוך למקום מגוריכם, כגון נוטריון בגדרה. לאחר מכן, מומלץ להיעזר בהמלצות של חברים ובני משפחה לפני פנייתכם הרשמית.

  
מיגל עבאדי נוטריון בגדרה נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.

עו”ד מיגאל עבאדי נוטריון חיפה שמח לשרת את תושבי גדרה

לקביעת פגישה עם נוטריון בגדרה קבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון בגדרה, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

אהבתם את האתר שלנו? פרגנו לנו בגוגל פלוס!

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button