מה משמעות חתימה של נוטריון?

תפקידו של הנוטריון חשוב מאוד, בעל אחריות רבה וסמכויות שונות. חתימה של נוטריון על מסמך רשמי מסוים, בין אם מדובר בתצהירים, פסקי דין, הסכמים, חוזים ועוד, מחזק את תוקפו של המסמך ואת אמינותו.

הדבר קריטי במיוחד בהיבטים המשפטיים, כאשר חתימת נוטריון המאשרת אמיתות מידע מסוים עדיפה על חתימה של האדם הפרטי.

אישור נוטריוני נחוץ לעיתים גם בחיי היום-יום, כשאנו מתבקשים להציג מסמכים או תעודות למוסדות שונים או לרשויות מדינה שונות במטרה לקבל שירות, להתקבל לעבודה או ללימודים וכו’.

חוק הנוטריונים

חוק הנוטריונים קובע מספר סמכויות אשר יש בידי הנוטריון ואישורים שיש באפשרותו להנפיק. נוטריון מוסמך יכול, בין היתר, לאמת חתימה על מסמך, לאשר ולאמת נכונות של העתק מסמך או תרגום, לאשר תצהירים, לתת אישור חיים של אדם מסוים, לאמת הסכם ממון לפני נישואים ועוד.

נוטריון

משמעות החתימה של נוטריון משתנה בהתאם לסוג השירות המתבקש. לעיתים החתימה מאשרת אמיתות מסמך מסוים, אבל לא את תוכנו, ולעיתים חתימה מאשרת את אמיתות תוכן המסמך, או אמיתות התרגום.

לאור הסמכויות הרבות והאמון שמקבלים נוטריונים ברחבי העולם מרשויות המדינה השונות, אפשר להבין את החשיבות של חתימה נוטריונית, כאישור לאמיתות ואמינות מסמכים שונים.

ועדיין, כדאי לשים לב כי הנוטריון שלכם מבצע את עבודתו על פי התקנות המוגדרות בחוק ומתמחר את שירותיו לפי התעריף האחיד.

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:



    Call Now Button