מה משמעות חתימה של נוטריון?

תפקידו של הנוטריון חשוב מאוד, בעל אחריות רבה וסמכויות שונות. חתימה של נוטריון על מסמך רשמי מסוים, בין אם מדובר בתצהירים, פסקי דין, הסכמים, חוזים ועוד, מחזק את תוקפו של המסמך ואת אמינותו.

הדבר קריטי במיוחד בהיבטים המשפטיים, כאשר חתימת נוטריון המאשרת אמיתות מידע מסוים עדיפה על חתימה של האדם הפרטי.

אישור נוטריוני נחוץ לעיתים גם בחיי היום-יום, כשאנו מתבקשים להציג מסמכים או תעודות למוסדות שונים או לרשויות מדינה שונות במטרה לקבל שירות, להתקבל לעבודה או ללימודים וכו’.

חוק הנוטריונים

חוק הנוטריונים קובע מספר סמכויות אשר יש בידי הנוטריון ואישורים שיש באפשרותו להנפיק. נוטריון מוסמך יכול, בין היתר, לאמת חתימה על מסמך, לאשר ולאמת נכונות של העתק מסמך או תרגום, לאשר תצהירים, לתת אישור חיים של אדם מסוים, לאמת הסכם ממון לפני נישואים ועוד.

נוטריון

משמעות החתימה של נוטריון משתנה בהתאם לסוג השירות המתבקש. לעיתים החתימה מאשרת אמיתות מסמך מסוים, אבל לא את תוכנו, ולעיתים חתימה מאשרת את אמיתות תוכן המסמך, או אמיתות התרגום.

לאור הסמכויות הרבות והאמון שמקבלים נוטריונים ברחבי העולם מרשויות המדינה השונות, אפשר להבין את החשיבות של חתימה נוטריונית, כאישור לאמיתות ואמינות מסמכים שונים.

ועדיין, כדאי לשים לב כי הנוטריון שלכם מבצע את עבודתו על פי התקנות המוגדרות בחוק ומתמחר את שירותיו לפי התעריף האחיד.

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

לקוחות יקרים,
אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.
בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.
שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!

Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...