כיצד לבחור נוטריון

בעקבות סיבות שונות ושינויים בחייכם, נזקקתם להשתמש בשירותיו של נוטריון. אז מה עושים עכשיו? קודם כל יש לברר האם באמת נדרשת חתימתו של הנוטריון או שאפשר להסתפק בשירותיו של עורך דין רגיל. ברחבי הארץ יש אין ספור משרדי עורכי דין. רבים מהם מספקים שירותי נוטריון. נוטריון חוקי הוא אחד שעבר לפחות עשר שנים במקצוע עריכת הדין , ללא עבר פלילי ועם רישיון בתחום המשפט שלא נשלל מעולם. נוטריון חייב להיות עורך דין שעבר הכשרה מיוחדת ממשרד המשפטים וקיבל את האישור לעסוק בתחום משפטי זה מועדה מיוחדת. כאשר בוחרים נוטריון לצורך ציבורי, יש להקפיד על בחירתו עוד יותר מאשר בבחירת נוטריון רגיל. בעזרת חיפוש פשוט בגוגל, אפשר לבחור את אחד הנוטריונים בקרובים למקום מגוריכם.

 

כמה עולה שירות אצל נוטריון?

התשלום אותו גובים הנוטריונים קבוע ומוגדר בחוק בהתאם לסוג השירות לו אתם זקוקים. נוטריון יכול לאשר צוואות, הסכמי ממון, תעודות ויש באפשרותו לשירות של תרגום נוטריוני של מסמכים. אחת לחצי שנה משרד המשפטים נוהג לעדכן את מחירי השירות הנוטריוני. מכיוון שהמחירים אחידים בין כולם, כל מה ששאר להם הוא לבחור את האיש שנראה לכם מתאים לשירות.

 

כיצד לבחור נוטריון ומה חשוב לוודא כאשר שוכרים נוטריון?

ותק

את הנוטריון לא בהכרח כדאי לבחור לפי האישיות. כמו בכל מקרה בו בוחרים  נותן שירות, הוותק והניסיון הם הבטחה לאיכות שירותו. כדאי לקחת נוטריון שיש לו וותק של לפחות בין 12-15 שנים.  זה מעיד על כך שיש לו ניסיון של לכל הפחות שנתיים בתחום.

אישורים

כל נוטריון הפועל בישראל חייב להיות בעל מסמכים מתאימים. בלעדיהם לחתימתו אין תוקף. במקרה ובחרתם להשתמש בנוטריון מחוץ לישראל חתימתו לא תמיד תהיה קבילה בבית המשפט.

רמת השפה

כאשר אתם מחפשים נוטריון שיתרגם לכם מסמך משפה שאותה אתם לא מבינים כלל, רצוי לבדוק את רמת השליטה בשפה של הנוטריון. אם הוא לא שולט בה ברמת שפת אם התרגום עלול להיות מוטעה.

לקביעת פגישה (במשרדנו או בבית הלקוח ללא תשלום נוסף) וקבלת פרטים נוספים,
צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button