שירותים נוטריונים

רגע לקראת שנצלול לדון מהם  שירותים נוטריונים , נציין מיהו נוטריון ומחיד אותו. ובכן ראשית נבדוק את עורך דין ותק של עשר שנים בתחום, ללא עבירת קלון ובנוסף הוא עבר השתלמות ייחודית בתחום. לאחר שעורך דין סטייל זה עבר וועדה מיוחדת מטעם משרד המשפטים, הוא רשאי לשאת בתואר ” נוטריון ” – בעל מקצוע בעל אישור לאמת, לערוך ולאשר מגוון רב של מסמכים, כך שבעת הצורך, אותם מסמכים גם יכולים להוות עדות קבילה בבית המשפט.

רשימת שירותים

נוטריון בקיא במגוון משימות חשובות, בין היתר, לאמת חתימה, לאמת נכונות של העתק, לאשר הצהרות, לקבל הצהרות, לאשר זהות של אנשים אשר חתומים על מסמכים, לאשר אדם פלוני אכן בין החיים, לאשר נכונות של רשימת מצאי, לערוך מסמכים, להעניק מסמכים. שירותי תרגום נוטריוני בשפות הוא בקיא ברמת שפת אם, לאשר הסכמי ממון, לכתוב צוואת נוטריוניות, להעניק ייפוי כוח נוטריוני ועוד.

עבור מגוון סיטואציות

לא פעם ניתן לעבור את השירותים של נוטריון, אבל פתאום חיים סיטואציה כביכול יכול להציל אותנו להיעזר בשירתי נוטריון. כן במקום להיות מופתעים כאשר צריך מעין זה מתעורר, טוב להכיר משרד שמשרתים נוטריונים , ואם מדובר בתרגום מסמך ואישור של תרגום, הרי שחובה להקפידותו משרד יהיה בקיא בשפה הרצויה.

מהי עלות שירות

טוב לדעת שהחוק מגן על הלקוח. מכאן שאם מבקשים לבחון כדאיות פנייה אל משרד נוטריונים, אין לבחון על פי רף המחירים, אלא לפי רמת מקצועיות, הרזומה בנוסף לפי מהירות התגובה.

טיפ

לבסוף נכתב טיפ חשוב. הפניה למשרד נוטריונים, יש לבדוק מול המשרד אשר דורשים תרגום נוטריוני(או שירות אחר בתחום) מה בדיוק יש צורך, בחוץ כי אפשר להסתתר.

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button