יפוי כח נוטריוני לצורך רכישת נכס בחו”ל

בעת רכישת נכסים בחו”ל, לאור ביצוע ההליך בשלט רחוק בחלק מהזמן, נדרש האדם המעוניין לרכוש נכס במתן ייפוי כוח נוטריוני לגורם מוסמך על מנת שזה יוכל לפתוח חשבון, לנהל את הנכס, לטפל בכספים בחשבון בגין הרכישה/מכירה וכן בהתאם לבקשת הבעלים גם למכור את הנכס ולהעביר את הכסף אל חשבון הבעלים בארץ.

על יפוי כח זה להיות מדויק ומנוסח היטב, כך שיעניק את הסמכויות המתאימות בהתאם לדרישות מיופה הכוח מצד אחד, אך יספק הגנות מקסימליות לנותן ייפוי הכח. 

משרדנו מתמחה בהכנת ייפוי כח מסוג זה לשלל מדינות, תוך חשיבה מקצועית, מיטיבה עם הלקוח והבנה של הדין הזר. לקוח שמגיע אלינו מקבל מעטפת מלאה כולל הכנת המסמכים, חתימה ואף משלוח בהתאם לדרישת הלקוח.

כתיבת ייפוי כח נוטריוני נועדה כדי לאפשר לגורם אחר לבצע פעולות חוקיות בשמך בארץ ובחו”ל. בחירת תוכן ייפוי הכח הוא תהליך מורכב הדורש ידע מקצועי רחב וניסיון רב בדינים של המדינה אליו מיועד המסמך. 

התהליך מתחיל בקבלת מידע מהלקוח בנוגע לרכישת הנכס ולרצון מייפה הכח. לאחר מכן, מתבצעת עבודת מחקר מדויקת בנושא המשפטי, בהתאם למדינת היעד, כדי להבין את הדרישות המקומיות ואת התהליך הנדרש.

לסיכום

ייפוי כח נוטריון הוא כלי חשוב וחיוני בתהליך רכישת או מכירת נכס בחו”ל. בעזרת מומחי דיני נכסים מיומנים ומנוסים, הלקוח יכול להיות בטוח כי הוא מקבל את ההגנה המקסימלית ואת התמיכה הנדרשת להצלחת העסקה שלו

עו”ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו”ד מיגל עבאדי

יפוי כח נוטריוני לצורך רכישת נכס בחו"ל

 

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button