ההבדלים בין אישור נוטריוני לתרגום נוטריוני

שירותי נוטריון מספקים מגוון של אישורים לצרכים שונים, שרובם עוסקים במתן חתימה ואישור נוטריון לאמינות מסמכים שונים, העתקי מסמכים, חתימות, תצהירים ועוד.

בין יתר השירותים, נוטריון יכול לספק תרגום נוטריוני למידע המופיע במסמך או תעודה, כמו גם אישור נוטריוני לתרגום אשר נעשה על ידי גורם מקצועי אחר.

תרגום נוטריוני, או אישור נוטריוני למסמך מתורגם, הכרחיים כאשר נדרש מאתנו לספק מידע למשרדי מדינה שונים או למוסדות מסוימים, אשר אינם דוברים את שפת המקור של המסמך או התעודה שמכילים את המידע הרלוונטי.

על מנת שנוטריון יוכל לתרגם עבורנו מידע מסוים, עליו לשלוט היטב בשפת המסמך המקורית, כמו גם בשפה אליה הוא מתרגם את הכתוב. במקרה כזה השירות נחשב לתרגום נוטריוני, והוא מתומחר לפי תעריף אחיד לכלל הנוטריונים בישראל.

אישור נוטריוני למסמך או תעודה

אפשרות נוסף היא לקבל אישור נוטריוני למסמך או תעודה שלא תורגמו על ידי נוטריון מוסמך, אלא על ידי מתרגם אחר. במקרה שכזה יש להוסיף את אישור המתרגם לאמיתות התרגום, ולעיתים תידרש גם תעודה המעידה על היכולת המקצועית של המתרגם.

תרגום נוטריוני

כך או כך, ישנה חשיבות רבה לעבודת התרגום. בין אם התרגום נעשה על ידי נוטריון או רק אושר על ידו, וודאו כי המתרגם שלכם בעל ידע מספק בשפות הרלוונטיות ומקצועי בתחומו, וכן שהנוטריון מתמחר את שירותו לפי התעריפים האחידים.

שירותים נוספים

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 (“הממנה”), לקבוע מראש כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו, כאשר הוא לא יוכל לקבל עוד החלטות בעצמו. במסגרת הליך ייפוי הכוח המתמשך, הממנה ...

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...