ההבדלים בין אישור נוטריוני לתרגום נוטריוני

שירותי נוטריון מספקים מגוון של אישורים לצרכים שונים, שרובם עוסקים במתן חתימה ואישור נוטריון לאמינות מסמכים שונים, העתקי מסמכים, חתימות, תצהירים ועוד.

בין יתר השירותים, נוטריון יכול לספק תרגום נוטריוני למידע המופיע במסמך או תעודה, כמו גם אישור נוטריוני לתרגום אשר נעשה על ידי גורם מקצועי אחר.

תרגום נוטריוני, או אישור נוטריוני למסמך מתורגם, הכרחיים כאשר נדרש מאתנו לספק מידע למשרדי מדינה שונים או למוסדות מסוימים, אשר אינם דוברים את שפת המקור של המסמך או התעודה שמכילים את המידע הרלוונטי.

על מנת שנוטריון יוכל לתרגם עבורנו מידע מסוים, עליו לשלוט היטב בשפת המסמך המקורית, כמו גם בשפה אליה הוא מתרגם את הכתוב. במקרה כזה השירות נחשב לתרגום נוטריוני, והוא מתומחר לפי תעריף אחיד לכלל הנוטריונים בישראל.

אישור נוטריוני למסמך או תעודה

אפשרות נוסף היא לקבל אישור נוטריוני למסמך או תעודה שלא תורגמו על ידי נוטריון מוסמך, אלא על ידי מתרגם אחר. במקרה שכזה יש להוסיף את אישור המתרגם לאמיתות התרגום, ולעיתים תידרש גם תעודה המעידה על היכולת המקצועית של המתרגם.

תרגום נוטריוני

כך או כך, ישנה חשיבות רבה לעבודת התרגום. בין אם התרגום נעשה על ידי נוטריון או רק אושר על ידו, וודאו כי המתרגם שלכם בעל ידע מספק בשפות הרלוונטיות ומקצועי בתחומו, וכן שהנוטריון מתמחר את שירותו לפי התעריפים האחידים.

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button