בחירה נכונה של נוטריון

כמו כל איש מקצוע אליו אנו פונים כאשר אנו זקוקים לעזרה וטורחים לבדוק המלצות או ביקורות, זה חשוב כפליים כאשר אנו זקוקים לשירותיו של נוטריון לצורך אימות חתימה, תרגום מסמכים, אישור צוואה ועוד שכן מדובר במסמכים משפטיים אשר ישפיעו על חיינו בדרך זו או אחרת. כיצד נבחר בחוכמה נוטריון? כל זאת במאמר שלפניכם.
 

מי מוסמך לכהן כנוטריון?

על פי חוק הנוטריונים, על מנת להתמנות כנוטריון מוסמך בישראל יש צורך באזרחות ישראלית או בתושבות קבע במדינה, להיות בעל רישיון בתוקף לעסוק בעריכת דין ובעל ותק של 10 שנים לפחות במקצוע. ועדת הרישיונות במשרד המשפטים מחליטה למי להעניק את הסמכות לכהן כנוטריון, בהתאם לקריטריונים שנקבעו בחוק וביניהם דרישה ל”עבר נקי”, כלומר, על האדם המבקש להתמנות לנוטריון להיות חף מהרשעות מעבירות שיש עמן קלון, ומעבר לכך, על המועמד לעבור קורס השתלמות כנדרש בחוק טרם הגשת הבקשה לוועדה. הוועדה עצמה מתכנסת פעמים ספורות בשנה.
 

מדוע אנו נדרשים לחתימתו של הנוטריון?

הנוטריון הוא מוסד שהתפתח עוד בימי רומא העתיקה, מעמדו של המסמך והאישור הנוטריוני הוא בעל חשיבות מכרעת שכן הוא מבטיח את אמיתותו של המסמך או החתימה ואף משמש כראייה בבית המשפט. לא בכדי ישנם מוסדות רבים בארץ ובחו”ל אשר דורשים המצאת אישור נוטריוני עבור מסמכים שונים.
 

אז כיצד בוחרים נכונה נוטריון?

ראשית, יש לוודא כי הנוטריון אליו פניתם הוא אכן נוטריון מוסמך ופועל תחת רישיון נוטריוני תקף בישראל. לאחר מכן, קחו בחשבון כי נוטריון וותיק הוא בעל ניסיון מקצועי עשיר יותר. מעבר לכך, אם אתם זקוקים לתרגום נוטריוני וודאו כי הנוטריון אליו פניתם שולט שליטה עיוורת בשפת המקור ובשפת היעד לתרגום, על מנת להבטיח תרגום מדויק ללא שגיאות בהבנה. בנוסף, לפני הפנייה, כנסו לאתר משרד המשפטים ובדקו מהו התעריף שנקבע לפעולה אותה אתם מבקשים שיבצע, שכן התעריפים הם קבועים בחוק ולא ניתנים לשינוי.
 
 

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

 
למעבר לעמוד נוטריון

שירותים נוספים

תרגום תעודת שחרור מצה”ל

תרגום נוטריוני של תעודת שחרור מצה”ל נדרשת לעתים לצורך קבלת ויזה למדינה זרה. במקרה זה, יהיה על התרגום להיות מדויק ומקצועי. ישנם מקרים אחרים, למשל כאשר אדם מנסה להפיק Social Security Number בארה”ב שבו ה ...

תרגום נוטריוני של תעודת פטירה

תעודת הפטירה הינו אישור של משרד הפנים על מותו של אדם ומהווה מסמך בסיסי בכל בקשה הקשורה לנפטר, לרבות בעת הגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה. בנוסף לתרגום, יש לשים על התעודה אישור אפוסטיל שיבהיר למי ש ...

תרגום נוטריוני של תעודת נישואין

תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין של בני זוג שהתחתנו בחו”ל, נדרש לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו”ל ועוד. חשוב לשים לב, כי על תעודה ה ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו”ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג’יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ

צרו איתנו קשר
24 שעות ביממה. שירות מהיום להיום.

חייגו עכשיו: 050-8668808
או השאירו פרטים בטופס:    Call Now Button