שירותים נוטריונים

רגע לקראת שנצלול לדון מהם שירותים נוטריונים, נציין מיהו נוטריון ומה מייחד אותו. ובכן ראשית נציין שנוטריון הנו עורך דין בעל וותק של עשר שנים בתחום, ללא עבירת קלון ובנוסף הוא עבר השתלמות ייחודית בתחום. לאחר שעורך דין מסוג זה עבר וועדה מיוחדת מטעם משרד המשפטים, הוא רשאי לשאת בתואר "נוטריון" – בעל מקצוע בעל אישור לאמת, לערוך ולאשר מגוון רב של מסמכים, כך שבעת הצורך, אותם מסמכים גם יכולים להוות עדות קבילה בבית המשפט.

רשימת שירותים

נוטריון בקיא במגוון משימות חשובות, בין היתר הוא רשאי לאמת חתימה, לאמת נכונות של העתק, לאשר הצהרות, לקבל הצהרות, לאשר זהות של אנשים אשר חתומים על מסמכים, לאשר שאדם פלוני אכן בין החיים, לאשר נכונות של רשימת מצאי, לערוך מסמכים, להעניק שירותי תרגום נוטריוני בשפות בהן הוא בקיא ברמת שפת אם, לאשר הסכמי ממון, לכתוב צוואת נוטריוניות, להעניק ייפוי כוח נוטריוני ועוד.

עבור מגוון סיטואציות

לא פעם ניתן לעבור חיים שלמים מבלי להיתקל בצורך להיעזר בשירותי נוטריון, אך פתאום סיטואציה כביכול זניחה עשויה להצריך אותנו להיעזר בשירתי נוטריון, ולו כי מוסד כלשהו אינו מסתפק בחתימה של עו"ד רגיל,כיוון שמבקשים להעביר תעודות בין ארצות ויש עוד אינספור סיטואציות. על כן במקום להיות מופתעים כאשר צורך מעין זה מתעורר, טוב להכיר מראש משרד שמעניק שירותים נוטריונים, ואם מדובר בתרגום מסמך ובאישור של תרגום, הרי שחובה להקפיד שאותו משרד יהיה בקיא בשפה הרצויה.

מהי עלות השירות

טוב לדעת שהחוק מגן על הלקוח, ועל כן לא ניתן למצוא תחרות בהיצע המחירים, אלא החוק קובע תעריפים קבועים עבור כל סוג של שירות בתחום. מכאןשאם מבקשים לבחון כדאיות פנייה אל משרד נוטריונים, אין לבחון על פי רף המחירים, אלא לפי רמת המקצועיות, הרזומה וכמובן שגם לפי מהירות התגובה.

טיפ

לבסוף נציין טיפ חשוב. טרם הפניה למשרד נוטריונים, יש לבדוק מול המשרד אשר דורש תרגום נוטריוני(או כל שירות אחר בתחום) מה בדיוק יש לספק, וזאת כי לעיתים ניתן להסתפק באמצעים אחרים שאינם כוללים את שירותיו של הנוטריון.

 

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...