נוטריון בישראל

נוטריוןנוטריון בישראל הינו עורך דין מוסמך לכל דבר ועניין, אשר עבר את ההכשרה המתאימה והוסמך בין היתר גם לעסוק באישור, עריכה ואימות של מסמכים בהתאם לחוק הנוטריונים. שירותיו של נוטריון הינם שירותים פופולאריים ביותר, אשר כמעט כל אזרח במדינה יצטרך אותם מתישהו בשלב זה או אחר של חייו.

מסמכים החתומים על ידי נוטריון בישראל, יכולים להיות מוגשים כמסמכים רשמיים לרשויות בישראל, ואף לשמש כראיה קבילה בערכאות בית משפט או רשויות ממשלתיות שונות – גם בישראל וגם בחוץ לארץ.

 

נוטריון בישראל: מקור מוסמך לאימות

לחותמת ולאישור של הנוטריון יש משמעות גדולה, מכיוון שהאישור שלו מעיד על מקוריות ונכונות המסמכים הרצויים. הנוטריון משמש כמקור מוסמך ובלתי תלוי עבור הרשויות ובתי המשפט, על כך שמסמך זה או אחר הוא אכן אותנטי ומקורי.

בבואנו לבחור נוטריון בישראל, יש לקחת בחשבון את אמינותו, הותק שלו, איכותו והניסיון המוכח שלו. מעבר לכך, נוטריון חייב להיות לפחות בעל עשר שנות ניסיון בפרקטיקת עריכת הדין.

 

תחומי אחריותו של נוטריון בישראל

לפי סעיף 7 לחוק הנוטריונים, נוטריון בישראל רשאי לבצע מספר פעולות, וביניהן: אימות חתימה, אישור על נכונות העתק, אישור על נכונות תרגום, אישור תצהירים, אישור כי פלוני חי, עריכת עדות על מסמך סחיר, אישור על הסכם ממון של בני זוג, ועוד.

 

תרגום נוטריוני

שירות חשוב שמעניק נוטריון בישראל הוא כמובן תרגום נוטריוני. נוטריון איכותי צריך לספק תרגום נוטריוני ברמה גבוהה ומדויקת, במיוחד כאשר מדובר במסמכים משפטיים, ותוך בקיאות מעמיקה בשפת המקור של התרגום וכן בשפת היעד.

תרגום נוטריוני הינו תרגום שרבים מהאזרחים והתושבים צריכים אותו בשלב זה או אחר של חייהם, בין אם מדובר בתרגום תעודות נישואין, תעודות לידה, תעודות אקדמיות, תיק רפואי, ראיות לבית המשפט, תיק עבודות, ועוד.

 

חשיבות שירותי נוטריון

זכרו: על עורך-דין נוטריון לא חוסכים. מדובר בשירות חובה לכל מי שרוצה לשמור על ראש שקט בידיעה שהמסמכים שלו מאומתים ונכונים. שכירת שירותיו של עורך דין נוטריון בישראל חוסכת הרבה טרטורים מול רשויות החוק ורשויות אחרות, ומאפשר לשמור על שקט נפשי ולסבול ממינימום סחבת בירוקרטית.

שירותי נוטריון הם נחוצים במיוחד גם כאשר אתם מעוניינים לבצע רילוקיישן, ולאמת את כל המסמכים הרלבנטיים שלכם אל הרשויות מעבר לים – בין אם מדובר במעבר לאירופה, לאסיה, לארצות הברית או לכל מקום אחר בעולם.

 

עו"ד מיגל עבאדי נוטריון אפוסטיל נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...