נוטריון טורקית

נוטריון טורקית – עו"ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

מהו נוטריון טורקית?

נוטריון בטורקית כמו כל נוטריון אחר הינו עורך דין במקצועו שעבר הכשרה ארוכה מאוד על מנת לקבל מינוי של נוטריון.

מהן סמכויות נוטריון טורקית הניתנות לו על פי החוק

מתוקף תפקידו שדרש מממנו הרבה השקעה ועמידה בתנאים נוקשים, נוטריון טורקית כמו כל נוטריון אחר הינו בעל סמכויות נרחבות הרבה יותר מעורך דין רגיל שאינו ממונה לנוטריון.
הסמכויות המרכזיות שיש לכל נוטריון הן: אימות חתימות על ממכים שונים, מתן אישורים על מקוריותם של מסמכים משפטיים, מתן ייפוי כוח בעת חתימה על מסמכים משפטיים, קבלת תצהירים ואישורם, בדיקת נכונותם של המסמכים המשפטיים שמוגשים בפניו, אישור על קיומו של אדם פלוני, עריכת מסמכים בהתאם לחוקי הנוטריון, אישור צוואות ואימות הסכמי ממון טרום נישואין.
עקב סמכויותיו הרבות של נוטריון בטורקית, על אותו נוטריון ישנה גם אחריות כבדה לוודא שכל שימוש בסמכויותיו נעשה בתבונה ולאחר בדיקה קפדנית שתוודא שכל הפרטים שהוצגו בפניו אכן נכונים ולא התבצעו טעויות במהלך הטיפול.

אילו אישורים נוטריוניים רשאי נוטריון טורקית לתת ללקוחותיו

כחלק מסמכויותיו של נוטריון בטורקית וגם של כל נוטריון אחר, הנוטריון רשאי לתת אישור נוטריוני על המסמכים אותם הוא מתרגם.

ישנם שני סוגים של אישורים נוטריונים אותם יכול הנוטריון לתת: אישור נוטריוני על נכונות התרגום לאחר שאותו נוטריון תרגם את המסמכים בעצמו ואישור נוטריוני על נכונות תרגום בצירוף תצהיר של המתורגמן שתרגם את אותם מסמכים.
את האישור הנוטריוני על נכונות התרגום רשאי הנוטריון לתת למסמכים רק במידה ואותו נוטריון שולט בעצמו בשתי השפות ותרגם בעצמו את אותם מסמכים, כך שמדובר באישור המיטבי ביותר שהרבה פעמים הוא זה שנדרש על ידי רשויות וגורמים שונים שמבקשים מלקוחותיהם להמציא אישור תרגום נוטריוני.
האישור הנוטריוני השני על נכונות תרגום בצירוף תצהיר של המתורגמן דורש מהמתורגמן שתרגם את המסמכים להגיש ביחד עם התרגום תצהיר שיאושר על ידי הנוטריון אך ייתכן שלא יאושר על ידי רשויות וגורמים שונים משום שהנוטריון חתם רק על התצהיר של המתורגמן ולא על כך שהוא בדק את נכונות המסמכים בעצמו.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

עו"ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון טורקית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...