נוטריון הונגרית

נוטריון הונגרית – עו"ד מיגל עבאדי

שירות מהיר ומקצועי 24 שעות בבית הלקוח

לקבלת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 077-5253419

מהו נוטריון הונגרית?

משרד נוטריון הונגרית וגם משרדים של נוטריונים אחרים מעניקים ללקוחותיהם מגוון רחב של שירותים אותם הם מוסמכים להעניק באופן בלעדי בהתאם לחוק הנוטריונים.

בהרבה מאוד מקרים, בעיקר כאשר פונים לגופים ציבוריים ולחברות ממשלתיות נידרש אישור שמעיד על אמיתות המסמכים המוצגים לפניהם ולשם כך הרבה מאוד אנשים פונים לנוטריון שיאמת את המסמכים שלהם על מנת שיהיו קבילים לאותם גופים ורשויות.

מה הדרישות שעל עורך דין לעמוד בהן על מנת להיות נוטריון הונגרית

כל עורך דין שמעוניין להיות נוטריון בהונגרית או בכל שפה אחרת צריך לעמוד בתנאים הקפדניים אותם דורש משרד המשפטים: על עורך הדין להיות בעל ותק של לפחות עשר שנים בתחום עריכת הדין, עליו להיות בעל אזרחות ישראלית ולהיות חבר בלשכת עורכי הדין המרכזית של ישראל.

על מנת שיאושר מינויו, על אותו עורך דין להגיש בקשה לוועדה מטעם משרד המשפטים שמתכנסת מספר פעמים בשנה ותפקידה לבדוק האם עורכי הדין שהגישו בקשות להתמנות לנוטריונים עמדו בדרישות הקפדניות אותן הציב משרד המשפטים.

הועדה בודקת את המועמדים בקפידה במסגרת עבודתה ומוודא שניתן לאשר לאותם עורכי דין להיות נוטריונים בעלי סמכויות רבות וחשובות שיאפשרו להם לתת תוקף חוקי למסמכים משפטיים רבים.

למרות הסמכויות הרבות שנוספות לעורך דין לאחר מינויו לנוטריון, נוטריון בהונגרית כמו כל נוטריון בארץ חייב לעמוד בחוקים קפדניים שמגבילים את פעולתו למסגרת מצומצמת יחסית של חוקים שעליו לעמוד בהם על מנת להמשיך בתפקידו כנוטריון.

אילו שירותים יכול נוטריון הונגרית להעניק ללקוחותיו

לאחר הסמכתו של נוטריון בהונגרית, הוא רשאי בהתאם לחוק הנוטריונים לערוך מסמכים משפטיים בהתאם לבקשת לקוחותיו, לאשר את נכונותם של המסמכים המשפטיים המובאים בפניו ולתרגם את המסמכים משפטיים בהתאם לשפות בהם הוא שולט בצורה טובה.

פרט לסמכותו של הנוטריון לבצע תרגום למסמכים משפטיים שמובאים בפניו, לנוטריון יש גם סמכויות נוספות שכרוכות בתפקידו כגון: מתן ייפוי כוח בעת ביצוע עסקאות מקרקעין, עריכת צוואות, אישור הסכמי ממון בין בני זוג לפני הנישואין ומתן אישורי חיים על מנת שניתן יהיה לאשר קצבאות ממדינות שונות.

לפרטים נוספים בנושא תרגום נוטריוני לחץ כאן.

עו"ד מיגל עבאדי נוטריון נותן שירות כבר מעל 10 שנים בכל הארץ ובכל הנושאים המשפטיים.
לקביעת פגישה עם נוטריון הונגרית וקבלת פרטים נוספים, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

טלפון:
050-8668808
077-5253419

————————

נוטריון, כל שרותי הנוטריון, עו"ד מיגל עבאדי

שירותים נוספים

אישורי נוטריון

נוטריון הוא עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק הנוטריונים לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים על פי חוק. חתימתו של נוטריון נתפסת על ידי בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו ולאישורים ...

אפוסטיל

חותמת אפסוטיל היא חותמת אשר נועדה לייעל את הליך האימות של המסמכים השונים במדינות השונות בעולם. ייסוד השימוש בחותמת האפוסטיל מצוי באמנת האג הבינ"ל משנת 1961, אשר קבעה כי כל מסמך ציבורי יכול להיות מאושר ...

צוואות נוטריוניות

המבנה המורכב ביותר בחיינו הוא המשפחה שלנו. מוות של בן משפחה קרוב מעורר קשת רחבה של רגשות שלעיתים עלולה לחרוג לפסים לא נעימים בלשון המעטה ומכיוון שאין תעודת ביטוח אשר תבטיח לנו כי לא יתעוררו מחלוקות בק ...

מספרים עלינו

ברצוני להביע את הערכתי והוקרתי על היחס החם ועל השירות האדיב שזכיתי לקבל ממך, כמו בעבר, בפרויקט המשתכנים הגדול ביישוב עץ אפרים, תמיד קיבלנו תודות של ציבור המשתכנים על שבחרנו להפנות אותם לטיפולך בענייני אימות חתימות, והיום היתה לי הזכות להיווכח בכך באופן אישי בפגישתנו פנים מול פנים. אין ספק שאיכות שירות שכזו אינה דבר מובן מאליו ועל כך קבל את הערכתי ותודתי.

דודי בראל, מנכ"ל

עו"ד עבאדי,
בשם צוות המפעל ובעיקר, ג'יני ואני, אנו מאחלים לך שנה אזרחית טובה.
המון הצלחה, בריאות ואושר ושנמשיך בשיתוף פעולה פורה.

Gini & Delphine

צהריים טובים מיגל,
רציתי להגיד לך תודה רבה על העבודה שעשית של תרגום נוטריוני
היה לי כייף לעבוד איתך.
תודה רבה

מארי בוגדנסקי

תודה רבה על השירות האדיב של שירותי נוטריון, האוזן הקשבת והביצוע המהיר .
שתהיה שנה טובה לך ולכל בני משפחתך!

מורן ניצן

24 שעות ביממה
שירות עד הבית
שירות בכל הארץ
Call Now Button

יש לכם שאלה שלא קיבלה מענה?
צריכים ייעוץ מקצועי ומהיר?

חייגו: 077-5253419
או השאירו פרטים ואחזור אליכם מיד...